BİM 12 nisan kataloglarında mutfak ürünlerinde özel fiyatlar var. BİM aktüel ürünlerinde bulunan bu hafta ürün indirimleri büyük kampanyalara ev sahipliği yapıyor. Bim tarafından sunulması beklenen ürünlerde ilk olarak Stanley Outdoor Termos 1.3 Litre 149 TL'den sunuluyor. Piyasada 300 TL'lere varan fiyatlara satılan bu şık ürün BİM'de sadece 149,00 TL... Peki b u ürünü özel yapan ne? Öncelikle çift taraf yalıtımlı, taşıma sapına da sahip ürün paslanmaz çelik iç hazneye sahip... Sızdırması çok güç olan ürün taksit imkanına da sahip... Bim aktüel kataloglarında diğer bir üründe Kiwi 2'si 1 Arada Sport Blender ve Standlı Blender 129 TL'den ve Moulinex İkili El Blender Set 169 TL'den satılacak. Ayrıca diğer indirimde Chef's Tava Seti 2'li 29,90 TL'den Chef's Granit Efektli Kek Kalıbı Çeşitleri 14,90 TL'den sizlerle .Chef's ürünleri demişken Chef's Tek Fiyat Çelik Ürünler 22,50 TL, Chef's Granit Efektli Krep Tava 26 cm 19,90 TL ve ayrıca Altus AL759 Tost Makinesi 149 TL'den sizlerle. Dahası ise 12 nisan kataloglarında...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Nisan 2019 tarihinde, BİM 12 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...