BİM 12 Nisan aktüel ürün katalogları bu hafta indirimlerinde özel fiyatlar yer alıyor. Bim aktüel bu hafta kampanyalarında ilk olarak görüyoruz ki istenilen ürünler sizlerle. Bisiklet 12 jant ürünü ile başlayan indirimleri incelemeye başlıyoruz. 12 Jant Bisiklet 139 TL'den satışa çıkan ilk ürün oluyor. Ayrıca Dolu Römorklu Traktör 149 TL'den İlk Arabam 34,90 TL'den satılıyor. Çocuk Masası 29,90 TL olarak gelen 12 nisan fırsatı olurken bir diğer ürün kampanyasında Çocuk Sandalyesi 24,90 TL olarak sizlerle buluşuyor. Oyuncaklarda ise; Oyuncak Dev Yumurta 9,95 TL, Oyun Havuzu Topu 100'lü 14,90 TL olarak geliyor. Lisanslı Uçurtma 8,50 TL olarak gelen çocukların sevgilisi bir ürün olarak ayrıca sizlerle. Bu hafta kampanyalarında Erkek / Kadın Streç Günlük Ayakkabı 34,90 TL'den, Comfort Family Spor Renkli Tayt 21,90 TL'den yer alıyor. 12 Nisan Bim kataloglarında Comfort Family Kadın Spor Tshirt 24,90 TL'den, Comfort Family Erkek Spor Tshirt 27,90 TL'dens atılıyor. Sona doğru ise Kadın Terlik 7,95 TL olarak ve Tek Kişilik Alez 90x200 cm 8,50 TL olarak raflarda...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Nisan 2019 tarihinde, BİM 12 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...