BİM (15 Kasım 2019) Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|5 Kasım 2019|1 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Haftanın en iyileri Bim aktüel kataloglarına yerleşiyor. Bim 15 Kasım 2019 aktüel ürün katalogları yeni indirimleri ile dolu sayfaları ile müşterileri ile buluşmaya geliyor. Bu haftanın en iyi incelemesinin yer aldığı sayfamızda Bim aktüel 15 Kasım kataloglarına yer verdik. İşte tüm detayları ile Bim katalog detayları…

Bim 15 Kasım aktüel indirimlerinin en çok merak edilen detayları açıklanmaya başladı. Sosyal medya ve pek çok platformda yayılan ve açıklanan kataloglar şimdiden pek çok kullanıcı ve müşteri tarafından takip edildi ve beğenildi. Yaklaşık on gün olmasına rağmen katalog detayları merak konusu haline geldi. Bim 15 kasım 2019 aktüel katalogları neler sunacak? Hangi ürünler Bim aktüel 15 Kasım ile indirime girecek? Yeni kataloglarda ne gibi Bim aktüel katalogları yer alacak? Tüm bu soruların yanıtı için sizlere detaylı bir inceleme sunduk.

Detayların başlangıcı olarak bu haftada da geleneği bozmadık. Sayfa sayısı ile başlıyoruz. 3 sayfalık normal bir basılı görsel sunan bim aktüel 15 kasım kataloğu bu 3 sayfanın her birine oldukça fazla ürün yerleştirmekten kaçınmamış. Üç sayfa olarak görünse de aslında geniş olarak yerleştirilse 10 sayfaya kadar çıkabilen bir katalog yer alırdı, ancak Bim katalogları bu dizaynda yıllardır kalmayı seviyor. Bim aktüel kataloglarının sayfa sayfa detayı ile incelememize başlıyoruz. İlk sayfa Tefal Buharlı Ütü ile başlayan Fakir Fanlı Isıtıcı ile devam eden bir sayfa… Detayları görsel incelemede sunduğumuz bu ürünlerin yanı sıra Kumtel Çift Taraflı Büyük Isıtıcı ile ayrıca Keysmart Çay Makinesi de sunulmuş. Kiwi Narenciye Sıkacağı ürünü de yoğun narenciye sıkacağı talebine uygun ürün olarak yer almış. Sayfanın diğer kalanında mutfak ürünleri ve ekipmanları sunulmuş ve 15 kasım bim katalogları şemsiye ile ayakkabı ürünleri ile sonlandırılmış.

Bim aktüel ürünleri 15 Kasım 2019 kataloglarında ikinci sayfa çok ilginç ürünlere ev sahipliği yapıyor. Çok rastlamadığımız ürünler sunan Bim’de ilk ürün Stanley Outdoor Termos 1 Litre oluyor. Fiyatı oldukça tuhaf olan bu ürün için pek çok özellik belirtilmiş. Tüm gün sıcak kalmayı sağladığı düşünülen bu ürün 175,00 TL fiyatı ile bakalım alıcısına nasıl bir deneyim yaşatacak, göreceğiz… Diğer üründe Piccolo Mondi Ana Kucağı yer alacak. Ayrıca Kiwi Biberon Isıtıcı ve Kiwi Ultrasonik Hava Nemlendirici de sayfanın geri kalanında Bim aktüel katalog detaylarında sizlerle olacak. Kiwi Otomatik Sıvı Sabunluk ve Kapaklı Cam Mama Kavanozu sunan market bebek ürünleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Diğer detayları sizler için görsel incelemelerde aktardık. İlgili kısımdan daha fazla detay öğrenebilirsiniz. Şimdi üçüncü Bim aktüel sayfası ile incelemeye devam edelim.

15 Kasım 2019 Bim kataloglarında son sayfada Pratik Mama Sandalyesi ile başlayan detaylar bulunuyor. Bim Reflü Yatağı ile devam ederken bebek yorganı, bebek yastığı ürünlerini de sunuyor. Tam bir bebek ürünü sayfası ve hatta haftası sunan Bim market Pamuklu Bebek Battaniye, Anne-Bebek Bakım Çantası, Çift Yüz Bebek Battaniyesi ve Kız – Erkek Çocuk Mont ürünleri dahi sunuyor. Bebeğiniz için hemen hemen her şeyi bulabileceğiniz 15 kasım kataloglarında CUMA günü çok ama çok önemli indirimler bulunuyor. Daha fazlasını görsel detaylarda aktardık.Bu haftanın kataloglarını ve katalogda yer alan detaylarını aktardığımız görsel inceleme detayları ile Aktüel Ürünler farkını yaşayın.

BİM 15 Kasım 2019 | BİM Aktüel

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 5 Kasım 2019 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , ,

“BİM (15 Kasım 2019) Aktüel Ürünler Kataloğu” için 1 Yorum