Bim aktüel yepyeni ürünlerini indirimli fiyatlarıyla satışa çıkarmaya 15 Kasım tarihinde başlıyor. Bim 15 kasım 2019 Cuma günü sizler için önemli indirim haberlerini kataloglarla duyuruyor. Bu haftanın detaylarına inecek olursak Stanley Outdoor Termos 1 Litre 175 TL fiyatı ile güzel kokular yaymaya başladı bile... Piccolo Mondi Ana Kucağı 89 TL, Kiwi Biberon Isıtıcı 79 TL olarak bim aktuel 15 kasım kataloglarında... benzer şekilde indirimli ürünler arasında Kiwi Ultrasonik Hava Nemlendirici 79 TL, Kiwi Burun Aspiratörü 12,50 TL ve Kiwi Otomatik Sıvı Sabunluk 39,90 TL olarak indirime giriyor. Fırsat ürünlerini incelediğimiz bu yazımızdan 15 kasım bim aktüel ürünlerini bolca göreceksiniz. Kapaklı Cam Mama Kavanozu 4,95 TL, Mini Blok Hayvan Seti 5,95 TL, Ahşap Denge Oyunu 12,50 TL fiyatı ile bim aktüel kataloglarında sizlerle olacak ürünler arasında... Küvet ve File Seti 29,90 TL, Su Kovası 9,95 TL, Kulplu Maşrapa 2,75 TL Ve 2'li Biberon 125 ml + 225 ml 13,90 TL kampanyalı fiyatı ile satışta... bu indirim kaçmaz diyorsan sende bim marketlerine 15 kasım tarihinde uğra...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Kasım 2019 tarihinde, BİM (15 Kasım 2019) Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...