Bim 15 Mart katalogları sizlerle buluşmaya geliyor. Bim aktüel de fırsatlar devam ediyor. Bu hafta 15 Mart Bim kataloglarını sayfamızda detaylandırıyoruz. İndirimleri kaçırmamak için Aktüel Ürünler sayfasında yer alan katalog incelemelerini incelemeyi unutmayın. Bu hafta bim aktuel de çeyiz tutkunlarını bekleyen ürünler var. 24 Parça çatal kaşık bıçak takımı 139,90 TL olarak sevenleri ile buluşuyor. Dubli çaydanlık 89,90 TL, Düzenleyici tel sepet 29,90 TL ve 6’lı kanca ve duvar rayı 19,90 TL olarak satılıyor. Bu muhteşem kalitede ki ürünler bu fiyata kaçmaz. Bİm marketlerde bulunan diğer bir ürün ise Lava döküm tava 56,90 TL, Gastroboutique kase 6’lı 9,95 TL olarak raflarda yerini alıyor. Mutfak ürünlerinde oldukça çeşitli malzemeler var. Tekli olive servis tabağı 2,25 TL, küçük boy plastik kayık tabak 1,25 TL olarak sizleri bekliyor. Ayrıca bim aktüel 15 Mart kataloglarında tek fiyat plastik ürünler 2,95 TL’den satılacak. Bu fırsatı kaçırmamak için Bim aktüel sizleri bekliyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Mart 2019 tarihinde, BİM 15 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...