Bim aktüel katalogları yayınlandı. Bim 15 Mart aktüel ürünler kataloğunda çeşitli ürünler de indirim var. Bim aktüel 15 Mart 2019 kataloglarında ki ürünleri detaylıca inceliyoruz. Bu hafta Bim de çok önemli fırsatlar mevcut. Bim katalogları internette ilk kez burada… İşte detaylar… Fakir toz torbasız elektrik süpürgesi 449,00 TL olarak satılıyor. Belderia bisiklet 16 jant 249,90 TL olarak satışa sunuluyor. Yazın gelmesi ile birlikte dışarı sporları için harika bir fırsat… Yatak örtüsü çift kişilik 129,00 TL olarak kampanyalı ürünler arasında… 15 Mart kataloglarında indirimler devam ediyor. Fakir saç kurutma makinesi 59,90 TL olarak raflarda yerini alıyor. Bim market bu hafta sevenleri ile güzel ürünlerle buluşacak. Katlanır masa 39,90 TL olarak satılıyor. Şemsiye 29,90 TL ve Vakumlu hurç 3’lü set 17,90 TL olarak raflarda sizleri bekliyor. Duvar-Masa saati 17,90 TL, Dertsiz masa örtüsü 13,50 TL ve Klasik terlik 9,95 TL olarak Bim aktüel de sizlerle olacak. 15 Mart 2019 Bim katalogları bu hafta iki sayfa olarak yayınlandı. Detaylı incelemelere devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Mart 2019 tarihinde, BİM 15 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...