Sosyal medyayı sallayan Bim aktüel 15 Şubat katalogları gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bu haftanın mutfak ürünlerinden bahsedelim. İlk üründe çay makinesini 99,00 TL'ye sunarak indirim ve fırsatı yaşatan BİM bu ürünün tamamlayıcısı olarak nitelendirilebilecek olan Lav markalı kulplu çay bardaklarını da uygun fiyattan satışa çıkartıyor. BU gruptan sonra Fakir markalı blender seti de sizlerle olacak. Ayrıca muffin kabı ve su ısıtıcı hettle da Bim 16 şubat kataloglarında yer alacak. Bir başka Bim 15 Şubat ürününde ise cam toplu metal peçetelik, 2 katlı kurabiyelik gibi fırsatlar var. Kiwi dijital mutfak terazisi de tariflerinizde altın ölçüyü yakalamanıza yardımcı olacak. Bim aktüel ayrıca çeşitli cam ürünler de sunacak. LAV markalı bu ürünleri sizler için görselde detaylıca aktardık. Bim'de granit efektli ürünler, pasta tabakları ve hamur leğeni gibi çok ama çok gerekli olan pek çok ürün uygun fiyata ayrıca sizlerle olacak. Bim 15 Şubat indirimleri ile tüm katalogları aktardık. Dahası için Aktüel Ürünler 'i inceleyin.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Şubat 2019 tarihinde, BİM 15 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...