Bim 15 Şubat aktüel ürün katalogları yeni indirim sayfalarında oldukça önemli fırsatlar sizlerle olacak. Bu haftnaın kampanyalarında ilk olarak "ÇOK AMAÇLI DOLAP" sizlerle olacak. 149,00 TL fiyata sahip olan bu üründe ayrıca 6 taksit avantajı da Bim Aktüel 'de... Radyolu bluetooth speaker fırsatı da Bim aktüel ile gelecek. Ayrıca Hometech uydu alıcılı scart HT105 ürünü de Bim kalitesi ile sizlerle. Işıldak ürününde de güzel fiyat var. Detay için görsele bakabilirsiniz. Bu hafta Bim 15 Şubat kataloglarında ayakkabılar da sunacak. Ayakkabı ürünlerinde yer alan fırsatlarda casuel ayakkabı sizlerle. Ayrıca Kappa markalı giyecek ürünler, termal tayt ürünü ve banyo mutfak kaydırmaz halı da Bim aktüel ile gelecek. Masa örtüsü de Bim'den gelecek. 15 Şubat günü Bim 15 Şubat kataloglarında görünen başka bir ürün ise battaniye... Ayrıca tek kişilik ve çift kişilik çarşaf ürünleri de sizlerle. Oyuncaklar da bu hafta Bim aktüel kataloglarında yer alacak. Dahası mı, dahası Aktüel Ürünler Bim 15 Şubat incelemesinde...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Şubat 2019 tarihinde, BİM 15 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...