Bim aktüel 20 Eylül 2019 tarihinde özel ürünlere kataloglarında yer vermiş. Bim 20 Eylül 2019 görsellerini genel olarak inceledikten sonra detayları sizlerle paylaşmak için buradayız... Tek tek incelediğimiz 20 Eylül katalog sayfalarını sizlerle paylaşıyoruz. Böylece ürünler hakkında bilgi sahibi olabilir ve alacağınız ürünleri katalog görselleri sayesinde belirleyebilirsiniz. Üstelik piyasaya göre daha uygun fiyatlar 20 Eylül tarihinde Bim aktüelde... Bu hafta toplam üç sayfa katalog yayınlayan Bim market, tekli ürüne de bir kataloğunda yer vermiş. Bu sayfada ise Volta Elektrikli Bisiklet 1.999 TL olarak belirlenmiş. Kullanışı ve kalitesiyle Bim takipçilerini memnun eden bu ürün sizleri 20 Eylül tarihinde Bim marketlerine davet ediyor. Ürün detaylarından kısaca bahsedelim... 3 kademeli LED akü seviye göstergesi sayesinde yolda kalmayacaksınız. Ayrıca kapaklı öz sepeti ile oldukça kullanışlı... Ehliyet ve plaka gerektirmeyen bu ürün sizler için tasarlanmış. 20 Eylül Bim marketlerine gelecek olan bu ürünü taksitli ödeme yardımıyla satın alabilirsiniz. Mutlu haftalar dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Eylül 2019 tarihinde, BİM 20 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...