Bim aktüel hafta içi indirimleri salı günü de devam ediyor. Bim markette bu hafta hangi ürünlerde indirim var hep birlikte inceleyelim. 24 Eylül tarihinden itibaren indirime girecek olan ürünlerin listesi görücüye çıktı. Comfort Family Çift Taraflı Spor Büstiyer 24,90 TL, Dolgulu Dantell Sütyen 14,90 TL, Kadın Uzun Spor Tayt 24,90 TL ve Erkek-Kız Çocuk Atlet 2'li 9,95 TL olarak satışa çkarılıyor. Çok beğeneceğiniz bu ürünlerin kullanım rahatlığı ve fiyatları göz kamaştırıyor. 24 Eylül 2019 tarihinden itibaren kampanyada olan bu ürünleri kaçırmayın. Kız Çocuk Slip 5'li 16,50 TL, Kadın Slip 5'li 16,90 TL, Kadın Bato 3'lü 12,50 TL ve Organik Bebek Çotabı 2'li 3,95 TL olarak kampanyalı ürünler arasında. https://aktuel-urunler.com sayfası her hafta bim kataloglarının incelemesini sizlerle birlikte yapmaya hazır. Sayfamızı takip ederek indirimlerden erkenden haberdar olun. Bu hafta bim marketlerde spor kıyafetleri yer alıyor. iki sayfa yayınlanan 24 Eylül bim aktüel ürünleri incelemesine diğer katalog ile devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Eylül 2019 tarihinde, BİM 20 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...