BİM 21 Aralık aktüel ürünleri ile indirimler geliyor... Cuma günlerinin yıldızları Bim aktüel fırsatları yine ortalığı kasıp kavuracak. Kapılarda sıralar oluşturacak fırsatlar sunan Bim'de yüzler gülerken müşteriler ne gibi ürünler ile karşılanacak, görelim: İlk üründe her eve lazım bir fırsat var... Philips buhar kazanlı ütü ürünü bu hafta Bİm'de... Üstelik 449,00 TL fiyatı ile adeta harika... KL markalı olarak da ayrıca pek çok ürün var. Bunlar dekupaj testere, elektrikli emme ve üfleme makinesi olarak dikkat çekiyor. 10 metre makaralı ara kablo da sunan Bim market şönil saçaklı yolluk sunuyor. Polar eşofman takımı da sunan markette kar botu dahi sizlerle. Termal çorap, patikli çorap ve ev terliği gibi fırsatlar sunan Bim kış günlerini sıcak geçirmeniz için her şeyi sunuyor... İşte bim 21 aralık kataloglarının tümüne ait en önemli fırstalarının yer aldığı o görsel, ve uyaralım: Bim aktüel ürünleri stoklarla sınırlı olduğundan cuma günü acele etmekte fayda var, hakeza bulmak zor olabilir.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Aralık 2018 tarihinde, BİM 21 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...