BİM aktüel detayları sosyal medyayı sallıyor. Bim 21 Aralık aktüel ürünleri bu haftanın en önemli fırsatlarını sunacak. Fakir markalı olarak gelen Türk kahvesi yapma makinesi en dikkat çekici Bim aktüel ürünü oluyor. Ayrıca porselen ürünler de sunan Bim aktüel bunu da Kütahya POrselen markası ile yapmış... Chef's markalı tavası, krep tavası ve granit elektrikli pankek tavası da sunan market LAV fırsatını da mağazasına getiriyor. Lav markalı olarak da çay seti, meşrubat bardağı ürünü, kulplu kupa ve benzeri fırsat ürünlerini de bu hafta sizlerle buluşturuyor. Paşabahçe markalı olarak da Borcam sunan ve çeşitli markalarla saklama kabı ürünleri sunan markette pek çok melamin tepsi ürünleri de sizlerle... Bulaşıklık fırsatı da sunan markette oyuncak ürünleri de yer alıyor. Bim aktüel ile indirimler sizlerle olurken pek çok yeni kampanya da gelmeye devam ediyor. Sosyal medyayı sallayan Bim yeni haftasında yine harika...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Aralık 2018 tarihinde, BİM 21 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...