Bim aktüel ürünleri 25 Aralık salı fırsatları geliyor... Bim salı indirimlerinde yer alan muhteşem detaylara yok yok... Yılbaşına doğru gittiğimiz şu günler özel ürünler Bim'de... Siz de evinizde oturup çerezini yeyip TV izleyecekseniz Bim derdinize deva olacak. Muhteşem lezzetler ile yeni 25 Aralık Bim aktüel sayfası görücüye çıktı. Sevilen lezzetler Antep fıstığı, fındık, badem içi gibi ürünler bu hafta Bim'de... Ayrıca hurma organik safewi, susam kaplamalı yer fıstığı gibi ürünler Bim'de... Bu hafta indirimleri ve kampanyalarında ayrıca cipsler de indirimde... İçecek bazı ürünlerde de kampanyaları ile sevindiren fiyatlar Bim etiketlerinde yer alacak. Siz de Bim salı fırsatlarını takip ediyorsanız bu hafta Salı indirimler muazzam... En yeni kataloglarında Bim fırsatları haftanın önerileri ve daha fazlasına ait görseli de sizlerle... İşte bim 25 aralık 2018 aktüel ürünler görseli ve tüm ürünleri...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Aralık 2018 tarihinde, BİM 21 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...