Bim 25 Aralık aktüel ürün katalogları Yerli üretim damgalı ürünleri ile dikkat çekiyor. Bim aktüel Salı fırsatlarında çeşit çeşit peynir ürünleri sizlerle. Yeni haftasında Bim aktüel salı kampanyaları bakınız neler sunuyor, görelim: İlk ürün Kars gravyer peyniri... Mihaliç peyniri, Bergama tulum peyniri, İsli peynir, Edam, Gouda, Biberli gouda, Kimyonlu gouda, Antep peyniri bu hafta sizlerle... Ayçiçek yağı ürünü de sunan market ayrıca Mezzet markalı pek çok fırsat sunmuş. Patlıcan salatası, yoğurtlu köz biber, kereviz salatası, nohut salatası, makarna salatası, italyan salatası gibi pek çok meze bu hafta Salı günü Bim'de... Bazı plastik ürünler de sunan Bim aktüel ek olarak balon, fırın torbası, çanta gibi fırsatları da kataloglarına eklemiş. Bim kalitesi ve içeriği ile adeta mükemmel... Daha fazla Salı katlaoğu ve 25 Aralık Bim sayfası için incelemelere Aktuel-urunler.com ile devam... Bim market kataloglarında bulunan tüm detayları tek tek inceledik. Dahası ve fazlası için derlediğimiz fırsatlara yakından bakınız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Aralık 2018 tarihinde, BİM 21 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...