BİM 21 Ekim 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|18 Ekim 2022|16 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Herkesin merakla beklediği Bim 21 Ekim 2022 katalogları resmen çıktı. İnsanların dikkatini çeken Bim aktüel kataloglarında yeni hafta beklendiği gibi muhteşem geçiyor. Tüm kataloglar ve ürünlerin yer aldığı fırsat incelemeleri başlıyor:

Bim aktüel yeni hafta kampanyalarında Cuma günü itibarıyla 3 sayfadan oluşan Yepyeni bir katalog yayınladı. BİM 21 Eylül 2022 fırsatlarında uygulamaya özel ürünler, elektronik ürünler, züccaciye ürünleri ve çeşitli tekstil ekipmanları raflarda bulunuyor. Aktüel ürünler olarak tüm bu ürünleri tek tek ele alarak inceleyelim:

BİM 21 Ekim 2022 İncelemesi – Bim Aktüel

Türkiye’nin en merak edilen kataloglarını sunan bim aktüel, birbirinden uygun fiyatlı ürünleri raflarında bulundurmaya başlıyor. Bu anlamda kablosuz dikey süpürge, buhar kazanlı ütü, elektrikli süpürge gibi ev ihtiyacı elektronik ürünleri indirimli fiyatlarla müşteriye götürüyor. Bim 21 Ekim 2022 tarihinde başlatacağı fırsat yağmurunun ilk ürününü Heifer şarjlı kablosuz dikey süpürge ile gerçekleştirecek. 1699 liradan satılması beklenen bu ürün 5 yıl garantisi, 4 saat içinde şarj olabilmesi, kablosuz kullanıma uygun olması ve dar alanlarda dahi iyi temizlik çıkarabilmesi açısından tercih edilebilir. 1 başka üründe Philips buhar kazanlı ütü 1999 tl’den sunulmuş. Bu ürün 2400 vat gücünde olup peşin fiyatına 9 taksit imkanıyla Bim aktüel kataloglarında yer edinmiştir. Öne çıkan 1 başka üründe ise Arnica elektrikli süpürge 1199 liradan sunulmuş. Kumtel markalı olarak gelen beyaz cam ankastre set ürünü ankastre davlumbazı, ankastre ocağı, ankastre fırını ile birlikte üçlü set olarak 3999 liradan sizlerle.. İlk sayfanın devamında 8 bölmeli çok amaçlı dolap 649 liraya 1 gün sandalye 479 liradan müşterisiyle buluşacak. İlk sayfanın son ürünlerinde Keysmart çift bıçaklı doğrayıcı 4 bıçaklı doğrama sistemine haiz olarak 349 liradan müşterisine sunulmuş. Katlanabilir telefon tutacağı, oto kışlık bakım ürünleri, dikiz aynası telefon tutacağı gibi ürünlerde de kampanyalı fiyat Bim aktüel de sizlerle.

Bim aktüel ikinci sayfa indirimlerinde mutfağınızda size yardımcı olacak olan pek çok ürünü raflarında sunuyor. Sofralarda sonbahar şıklığı temalı 3 farklı benante ürününde kare tabak, altılı çay tabağı, altılı servis kaşığı indirime girmekte. Haftanın ikinci sayfa açısından en dikkat çekici ürünü olan Tefal manuel rondo 6 taksit avantajına sahip olarak 229 liradan değerli Bim müşterilerine sunulmuş. Benzer şekilde Chef’s markalı olarak gelen karnıyarık tenceresi yaklaşık 26 santim çapa sahip olarak 149 liradan müşterisine sunulmuş. Sayfa devamında üçlü oval saklama seti 65 liradan, lav markalı meşrubat bardağı mi su bardağı ürünleri, cam kase saplı gırgır ve metal kayık ekmeklik indirimli fiyatlarıyla Bim Aktüel 21/10/2022 indirimlerinde bulunmakta.

Beyaz Cam Ankastre Set için detaylı incelemeyi aktuel-urunler.com/beyaz-ankastre-set bağlantısından görebilirsiniz.

Bim 21 Ekim 2022 aktüel ürünler kataloğu haftanın tekstil kataloğu sayfasını sunuyor. Piyasaya göre çok uygun fiyatlarla alıcı bulacak olan bu bim fırsatları içinde nevresim takımları, ev kıyafetleri, oyuncaklar sizlerle olacak. 21/10 2022 fırsat kataloğunda çift kişilik battaniye 180×120 santim ebatlara sahip olarak 85 liradan; tek kişilik battaniye ise 69 liradan geliyor. İlgili sayfanın devamında kapüşonlu sabahlık, triko kazak ve eşofman 6 büyük beden ürünleri üçüncü sayfada bim aktüel indirimlerinde sizlerle. Aktüel ürünler kataloğu içinde oyuncaklar da çocuklarınızı veya çocukları neşelendirmek için uygun fiyatlarla alıcı beklemektedir sizde daha fazlasını merak ediyorsanız indirim broşürüne bakabilirsiniz. (Kaynak: bim .com. tr)

Bim Aktüel 21 Ekim 2022 Katalogları

Bim 21 Ekim 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim Aktüel 21 Ekim 2022 züccaciye kataloğu

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 18 Ekim 2022 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 16 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: ,

“BİM 21 Ekim 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 16 Yorum