Bim’e Gelecek Olan: Kumtel Beyaz Cam Ankastre Set İncelemesi

Sponsorlu Bağlantılar

Bim’de satılacak olan ankastre set için yeni bir inceleme fırsatı yakaladık. Bu içeriğimizde Kumtel Beyaz Cam Ankastre Set ürününü derinlemesine inceliyoruz.

Bim Aktüel kataloglarının 21 Ekim 2022 günü satışa sunacağı Kumtel Beyaz Cam Ankastre Set hakkında en detaylı bilgi için doğru yerdesiniz. Resmi bilgiler, kullanıcı verilerinden elde edilmiş bilgiler, deneyimler ve ürün hakkında gerçek görseller Aktüel Ürünler incelemesiyle sizlerle burada.

Kumtel Beyaz Cam Ankastre Set İncelemesi

Bim’in 21 Ekim 2022 tarihli kataloğuyla gelen ürünlerin en dikkat çekicisi Kumtel ankastre set oldu. Ürün genel özellikler anlamında oldukça başarılı. Üç farklı bileşenden oluşan üründe davlumbaz, ocak ve fırın var. Tüm ürünlerde cam kullanılmış. Bu yönüyle de maliyetler biraz aşağı çekilmiş. Ürünü genel olarak ele almadan önce bileşenlere tek tek bakmakta fayda var.

Beyaz Cam Ankastre Davlumbaz
Ürünün davlumbazı 650 m3/h motor gününe ulaşabiliyor. Bu yönüyle de yüksek emiş gücü sunuyor. 3 kademeli hız ayarı var ki bu da hafif-orta ve yüksek emiş gücüyle ihtiyaçlarınızı karşılaması açısından olumlu. LED aydınlatması oldukça güçlü, mekanik cam kontrol paneliyle de dokunmatik olmayan yapısıyla ergonomik bir kullanım deneyimi sunuyor. Bu ürünün bulaşık makinesinde yıkanabilen alüminyum filtresi var. Ayrıca şekli itibarıyla da ocağa doğrudan çok yakın olan bir bölgesinin olmaması sıçrayan yağların temizliğini de kolaylaştırıyor.

Beyaz Cam Ankastre Ocak
Herkesin bildiği gibi ankastre ocakları birbirinden ayıran bir kaç önemli detay var. Bunlardan ilki gaz emniyet sistemi. 2022 itibarıyla hemen hemen her üründe bir gaz emniyet sistemi var. Dolayısıyla bu özelliğin bulunmadığı bir ürünü tercih etmek çok mümkün değil ve güvenli değil. Bir diğer özellik ürünün doğalgaz mı LPG ile mi çalıştığı sorusunun yanıtı… Bu ürün varsayılan olarak doğalgaza ayarlı. Yani hiç bir şey yapmadan doğalgaz bağlantısını yapıp ürünü kullanabiliyorsunuz. Ancak istendiği durumda LPG’ye de dönüşümü yapılabiliyor. Bunun için Kumtel’in servisi ile irtibata geçmeniz gerekiyor. Beyaz cam ankastre ocak otomatik düğmeden çakmaklı, yani ekstra bir çakmak kullanmanıza gerek yok. Bulaşık makinesinde yıkanabilmeye uygun emaye ızgarası ve ocak bekleri var. Her ne kadar yıkanabilir olsa da bildiğiniz gibi bulaşık makineleri bu türlü parçaları hızlı deforme ediyor. 18mm dayanıklı tamperli cam malzemesinden elde edilen bir ürün bu. Bu hususta tespitlerimizi inceleme devamında ele aldık.

Beyaz Cam Ankastre Fırın
Ankastre setler içinde en özellikli ürünler kuşkusuz ki fırınlar. Bu set içindeki fırın da yabana atılacak bir ürün değil. Her şeyden önce Harr teknoloji ile %40’a varan enerji tasarrufu sağlayan bir fırından bahsediyoruz. Fırınların kaliteli pişirmesinin yanında enerji tüketimi de büyük bir detay. A+ enerji sınıfı sunan bu üründe 3 farklı pişirme fonksiyonu var. Güçlü bir iç aydınlatması bulunan üründe ayarlanabilir termostat ile sıcaklık ayarı yapılabiliyor. Zilli uyarısı ve zaman ayarıyla yemeği fırında unutmamanızı sağlıyor. Kolay temizlenen iç hazneye sahip üründe geniş bir iç hacim var. Tel ızgarası ve sökülebilir çift cam kapağıyla fırın 1 de ürün içinde gelen pişirme tepsisine sahip.

Kumtel Beyaz Cam Ankastre Set Fiyatı

Ürün bir Bim Aktüel ürünü. Bim’in 21 Ekim 2022 kataloğunda açıklanan bir ürün. Bu sebeple 21 Ekim tarihine epey indirimli satılacak. Bu ankastre 3999,00 TL broşür fiyatına sahip. Bu fiyata ise ücretsiz kurulum dahil. Ürünü Bim’de 21 Ekim’de bulup alabilirseniz ayrıca 9 taksit seçeneği de var. Bu da aslında gelecekteki fiyat artışlarından etkilenmenizi ortadan kaldırıp enflasyonun yarattığı parasal değer kaybından da fayda sağlamanız anlamına geliyor.

Ancak 21 Ekim 2022 kataloğundaki bu ürünü kaçırdığınızda veya ürün stoklarına yetişemediğinizde aynı ürün için  750 TL kadar daha fazla ödeme yapmaya razı olmalısınız. Çünkü ürünün genel piyasası 4700 TL’den başlıyor. Ufak tefek farklılıklara katlanarak ise KUMTEL’in resmi internet sitesinde ürünü 4550 TL’ye bulabiliyorsunuz.

Kumtel Beyaz Cam Ankastre Set alınır mı?

Net bir söylemle, “Evet” alınır. Amacınız “işimi görsün” ise kesinlikle alınır. Ancak amacınız daha fazla özellik, daha yeni teknoloji, daha farklı tasarım ise kararınızı gözden geçirebilirsiniz.

Bim 21 Ekim 2022 Kataloglarına nasıl ulaşırım?

Kataloğa aktuel-urunler.com/bim-21-ekim-2022 adresinden ulaşabilirsiniz.

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 17 Ekim 2022 tarihinde, Aktuel Ürün Detayları kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , ,

Yorumlara kapalı.