Bim 22 Kasım 2019 aktüel ürünler kataloğunda güzel indirim haberleri sizleri bekliyor. Bu hafta hangi reyonda fırsatlar göreceksiniz hep beraber bakalım... Cep telefonu ihtiyacı olanlar hiç düşünmesin... Harika bir kampanya haberi ile gelen Bim aktüel Vestel Venüs Go Cep Telefonu ürününü sizlere duyuruyor. Bu ürün sadece 529,00 TL olarak satışa çıkarılıyor. Bir başka ürün Fakir Dik Durabilen Süpürge 169,00 TL fiyatı ile sizlerle... Ayrıca bu ürün özel renk fırsatı ile gözlerinizi kamaştıracak. 3 Katlı Ayakkabılık 185,00 TL olarak satışa çıkarılıyor. 22 Kasım Bim aktüel ürünlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Kaliteli görsel kataloglar şimdi sitemizde yayında... Katlanır Yer Sofrası 49,90 TL'ye indirime giriyor. Bu harika ürün de evinize renk katacak. Simli Havlu 14,90 TL olarak fırsat ürünü listesinde yerini alan diğer bir kampanya... Ayrıca Katlanır yatak isteyenler için Bim 22 Kasım tarihinde kapınıza kadar getiriyor. Bu ürün sadece 169,00 TL fiyatı ile sizleri karşılıyor. Detaylar için devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Kasım 2019 tarihinde, BİM (22 Kasım 2019) Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...