Bim aktüel harika indirimlere devam ediyor. 22 Kasım indirimleri bu sayfada yayınlandı. Yeni kataloglar ve harika ürünler toplam üç katalogda birleşti. 22 kasım tarihinde 3 sayfa katalog yayınlayan bim markette bakın hangi ürünlerde indirim var. Kumtel Cam Davlumbaz 249,00 TL Cam Set Üstü Ocak 299,00 TL ve Kumtel Mini Fırın 159,00 TL olarak indirime giriyor. Bu harika ürünler 22 Kasım Bim aktüel kataloglarında görücüye çıkıyor. Borcam Dikdörtgen Tepsi 26,90 TL, 6'lı Çay Bardağı 24,90 TL ve Tascana Ayaklı Servis Tabağı 22,90 TL olarak fırsat ürünlerinde yerini aldı. Borcam Çok Amaçlı Kase 9,95 TL fiyatı ile sizleri büyülemeye yetiyor. Deri Desenli Oval Tepsi 9,95 TL fiyatı ile Bim takipçilerini 22 Kasım 2019 tarihinde bekliyor. Tekli Cam Baharatlık 3,95 TL ve Sebze Koruyucu 5,95 TL olarak indirimde... Bölmeli Cam Saklama Kabı 13,50 TL, Seramik Dikdörtgen Kayık Tabak Seti 3'lü 24,90 TL olarak 22 Kasım tarihinden itibaren geçerli fiyatları ile sizlere sunuluyor. Bu dev indirimi kaçırmamak için katalogları erkenden görün...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Kasım 2019 tarihinde, BİM (22 Kasım 2019) Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...