BİM 22 Mart aktüel ürünleri ile fırsatlar hiç bitmiyor. Bu haftanın merak edilen ürünleri ve fırsatlarında Bim aktüel sizlerle oluyor. Http://aktuel-urunler.com ile incelemeler ve fırsatlar detaylanmaya devam ederken çeyiz ürünleri de ayrıca sizlerle oluyor. Özel fırsatlar ilk olarak KUMTEL markalı set üstü ocak ile başlıyor. Uygun fiyata kaliteli ocak arayanların tercihi olan Kumtel set üstü ocak ihtiyaçları karşılıyor. Doğalgaz uyumlu bu ocak sadece doğalgaza ayarlı olarak geliyor ve LPG'ye dönüşümü ücretli... Bu husus haricinde ise ek bir açıklama bulunmuyor. Kurulum 80km'ya kadar gidiş-geliş şeklinde ücretsizken bunun dışında ücretli... 2 yıl garantili ürün kaçmaz. 4 kapaklı 2 çekmeceli çok amaçlı dolap ile devam eden BİM aktüel indirimlerine granit efektli köşeli tepsi de ekleniyor. Ayrıca 3lü tava seti, karnıyarık tencere ve derin tencere de BİM markette yerini alıyor. Uzun kollu body ürünü hanımlar için gelirken anorak yelek de erkekler için sizlerle olacak. Yöresel ürünler hazırlamanın keyfini sürecekler için sini ve çiğ köfte tepsisi sizlerle. Ayrıca bu hafta LAV markalı pek çok yeni fırsat ürünü de var. Ek olarak oyuncaklar ve 2li kalp cam çerezlik de BİM'de... 22 mart bim kataloglarını inceledik. Detayların tamamı görsellerde...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Mart 2019 tarihinde, BİM 22 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...