BİM aktüel ile indirimler ve fırsatlar başlıyor. Bu haftanın 22 Mart 2019 aktüel ürün kataloglarında spor temalı ürünler yer alıyor. Bu sayfada bu ürünlerin tamamını inceliyoruz ve Bim aktüelin sporcu ürünleri fırsatlarına yakından bakıyoruz. İlk olarak sayfa teması ile alakasız olarak nitelendirilen bir ürünler başlayalım. Vitrin ürününde Bim market 75 TL'ye Trust markalı taşınabilir 12500 mAh şarj atleti sunuyor. Ürün tam 12500 mAh yani oldukça büyük bir depolama alanına sahip.. El feneri fonksiyonu da olan üründe yer alan özellikleri Bim kataloğunda anlattığı için bu hususuna hiç girmedik. Sayfanın asıl konsepti ise spor ürünleri... Smart vücut analiz baskülü ile başlayan fırsatda boks torbası, 2li dambıl seti, pilates ve yoga silindiri, tekerlekli karın egzersizi aleti, pilates minderi, kapı barfiksi, toplar, pilates çemberi gibi ürünler var. Pilates bandı ve spor ayakkabı ürünleri de bu hafta BİM 22 Mart sayfalarında... Aktuel-urunler.com olarak incelemelerimizi aktardık. Daha fazlasını görsek istiyorsanız bim 22 mart katalog görselini de mutlaka inceleyiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Mart 2019 tarihinde, BİM 22 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...