Bim 23 Ağustos katalogları muhteşem kalitesi ile burada... Bim aktüel ürünlerini şimdi sizlerle inceleyeceğiz. Oldukça kaliteli ürünlerin kataloglarda boy gösterdiğine şahitlik edeceksiniz. Bim aktüel'de bu haftanın ilk kampanyalı ürünü beyaz eşyadan geliyor. keysmart bulaşık makinesi 1.049,00 TL olarak indirime giriyor. Çeyiz tutkunları için harika bir fırsat ayağınıza kadar geldi. Bu ürünü bu fiyata almak için Bim marketlerinin fırsat günlerinden olan 23 Ağustos 2019 tarihini beklemeniz gerekecek. Arnica blender seti 149,00 TL olarak kampanyada... 3'lü elegan dip boyalı kahve yanı su bardağı ise sadece 8,95 TL fiyatı ile 23 Ağustos Cuma kataloglarında sizlerle... Bu haftanın bir başka ürünü 3'lü empire desenli uzun meşrubat bardağı 10,90 TL olarak satışta... Bim aktuel market harika fiyatları ile sizleri 23 Ağustos tarihinde karşılıyor. Sürpriz ürünler arasında plastik malzemelerde yerini aldı. Tek fiyat olan bu ürünlerin içinde her ihtiyacınızı olan ürünü bulabilirsiniz. Tek fiyat plastik ürünler 2,95 TL olarak satışa Ağustos 23 kataloglarında sizleri bekliyor. 6'lı heybeli desenli çay bardağı 14,90 TL, ayrıca son dönemin popüler aktüel ürünü olan smartfit akıllı bileklik 59,90 TL fiyatı ile Bim 23 Ağustos 2019 aktüel ürünler kataloğunda satışa çıkarıldığı belirtiliyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Ağustos 2019 tarihinde, BİM 23 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...