23 Ağustos Bim aktüel ürünleri görücüye çıktı. Bim aktüel muhteşem görselleri ile aktuel-urunler.com sayfasında sizleri bekliyor. Bu haftanın ürünlerini hep birlikte burada incelemeye ne dersiniz? Kaliteli katalog görselleri ve anlaşılır açıklamaların sayfası olan Aktüel Ürünler, bu kez Bim aktüel 23 Ağustos 2019 görsellerini inceliyor. Bu katalogda çocuklar için sevindirici haberler var. Bim aktuel takipçilerini daha fazla meraklandırmadan detaylı ürün incelemelerine başlayalım... Oyuncak puset 13,50 TL, Şekilli oyun hamuru 12,50 TL ve Lisanslı duvar saati 17,50 TL olarak Bim marketlerinde 23 Ağustos tarihinde satışta... Bir başka indirimli ürün Şeklini keşfet oyunu 32,50 TL ve Köpük çıkartıcı asa 3,95 TL olarak Bim katalogları aracılığıyla görücüye çıkarılıyor. Bu hafta çocuklarınızın çok seveceği Dev yumarta 10,95 TL olarak kampanyada iken Çift kullanımlı yazı tahtası 4,95 TL olarak kampanyada... Ağustos ayının 23'ünde bim aktüel sizleri marketlerine davet ediyor. Ayrıca para biriktirmeniz için muhteşem bir fırsat olan kumbara 2,95 TL'den satışta... Mutlu haftalar dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Ağustos 2019 tarihinde, BİM 23 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...