BİM 24 Eylül 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|21 Eylül 2021|10 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’nin en çok merak edilen indirim kataloglarından Bim Aktüel için yeni sayı çıktı. Bim 24 Eylül 2021 aktüel kataloglarında yer alan ve yeni haftada sizlerle olması beklenen fırsatları ele aldığımız bu inceleme haberi internetin en kapsamlı bakış açısıyla burada başlıyor:

Bim Aktüel kataloğu için başlayan indirimlerde bir çok farklı üründe önemli fiyatlar ortaya çıktı. Bim 24 Eylül 2021 kataloğu olarak da bilinen yeni hafta güncel kampanya duyurularında bu hafta üç sayfadan oluşan dev bir indirim listesi sizlerle buluştu. Merak edenler için kapsamlı Bim 24 Eylül incelemesi burada sizlerle…

BİM 24 Eylül 2021 – Bim Aktüel

Ülkemizde indirim mağazacılığı anlamında faaliyet gösteren, fırsatlarıyla her zaman bir adım önce olan BİM yeni fırsatlar kataloğu ile harika kampanyalara ev sahipliği yapacak. 24 Eylül 2021 Cuma günü satılması beklenen Bim aktüel ürünlerinde üç sayfadan meydana gelen indirim listesi sizlerle olacak. İçerisinde “Oyuncu”, “Çeyiz”, “Mutfak ve züccaciye” alanında harika fırsatlar olan kataloglarda neler var kısa kısa değinelim. İlk ürün grubunda oyuncular için ürünler var. HP Omen Oyuncu kulaklık ürünü ile başlayan sayfada bu ürün 379,00 TL’den sunulmuş görünüyor. Diğer fırsatta HP Omen oyuncu sırt çantası 279,00 TL’den gelirken bu ürün için 17.3 inç laptoplar için de uygun olduğu belirtiliyor. Aynı sayfada Omen mouse pad ise 79,90 TL’den alıcı bekliyor. Harika indirimleriyle oyuncuların beğenisini kazanan Bim aktüel 24 Eylül 2021 indirimlerinde kablosuz RGB oyuncu mouse 12000 DPI olarak 2.4 Ghz micro USB teknik özellikleriyle 149,00 TL’den satılıyor. Fırsatlar arasında oyuncu notebook soğutucusu da 99,90 TL’den satılıyor. Ayrıca bu hafta Polosmart büyük boy oyuncu mouse pad ise 79,90 TL’den alıcı buluyor. Oyuncu ürünlerinde 449,00 TL fiyatla alıcı bulacak olan Profesyonel oyuncu/çalışma masası da sizleri bekliyor. Aynı sayfada akım korumalı priz, tripod, kulaklıklar ve ekran temizleme seti de sizleri bekliyor. Tamamı Polosmart markalı olarak ise PS4 joystick, PS3-PC joystick, fanlı mobil oyun kolu ve mobil oyun kolu ürünleri sizleri bekliyor. Tüm ürünlerin 2 yıl garantili olduğu da Bim aktüel 24 Eylül kataloğu sağ alt köşesinde dikkat çekiyor.

Bim 24 Eylül 2021 aktüel ürünler kataloğu internette ilk kez bu kadar detaylı ele alınıyor! İçerisinde züccaciye ürünleri bulunan katalog önemli kampanyalar sunuyor. 8 bölmeli çok amaçlı dolap ile başlayan katalog Fakir’den şarjlı el süpürgesi sunuyor. Ayrıca hareket sensörlü lamba ile devam eden fırsatlar arasında şemsiye, oyuncaklar, hikaye kitapları, tek fiyatlı plastik ürünler, tek fiyatlı küçük ürünler bulunuyor. Bambu kirli sepeti ile devam eden fırsatlar arasında mini ütü masası, duş rafı, saç bonesi gibi bazı banyo ekipmanı da yer alıyor. Züccaciye ürünlerinde ise Bim aktüel kataloglarında dilimleyiciler, bambu ürünler, kaseler, mutfak aletleri bulunuyor. Paşabahçe’den gelen cam ürünler de bu gruba dahil olurken Bim 24 Eylül 2021 kataloglarında “KUŞ TEMALI ÜRÜNLER” sizleri bekliyor. Birbirinden şık kuş temalı ürünlerde çay setleri, nevresimler, pijamalar ve nicesi yer alıyor. Siz de tüm ürünleri görmek ve incelemek için 24 Eylül 2021 Bim aktüel fırsatları kataloğunu inceleyiniz. Dahası, fazlası ve tüm ürünler için ise bim. com. tr resmi adresini ziyaret ediniz.

Bim Aktüel Katalogları: 24 Eylül 2021

24 Eylül 2021 Cuma İtibarıyla Geçerli
BİM 24 Eylül 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu Bim aktüel 24 Eylül 2021 katalogları Ev Tekstili ve Züccaciye Fırsatları

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 21 Eylül 2021 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 10 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: ,

“BİM 24 Eylül 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 10 Yorum