Aktüel Ürünler'de otomobil ürünleri dikkat çekecek. BİM 25 Ocak 2019 aktüel ürün kataloglarında çok önemli otomobil ve araba ürünleri sunulacak... Otomobil kataloglarının en güzellerinden ve ürünlerin en ucuzları için sizlerleyiz. Bu sayfada neler var gibi sorulara yanıt olarak ise ilk üründe Araç içi DVR kamera ürünü dikkat çekecek. Artık bir lüksten ziyade bir zorunluluk haline gelen araç içi kameralar BİM'de uygun fiyatlı... Jabra markalı bluetooth kulaklık da sizin trafikte güvenliğinizi sağlayacak bir başka ürün... Tek kulak kullanıma uygun olan bu ürün hem uygun fiyatlı hem kullanışlı hem de şık... Trafik cezalarına maruz kalmamak ve trafik kurallarına riayet etmenizi sağlayacak güzel bir ürün... Autoware kompresör de sunan markete taşınabilir şarj aleti 8000mah da sunulacak. Oto koltuk kılıfında, şişe tipi krikoda, 72'li led ışıldak ürününde indirim sunan BİM AKTÜEL oto kauçuk paspas seti sizlerle olacak. Oto koltuk arkası organizer ürünü de sunan market araç içi şarj cihazı, koltuk arkası askısı, oto koltuk tablet, telefon, navigasyon tutucu, buz kazıyıcı, radyatör antifrizi, oto cam sileceği de sizlerle. USB şarj kablosu, kaydırmaz ped ve pek çok yeni ürün için sizlerle olmaya devam edelim. 25 Ocak Bim katalogları Aktuel-urunler.com 'da...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Ocak 2019 tarihinde, BİM 25 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...