BİM 25 Ocak ile indirimler akılcı fiyatlar ve kaliteli ürünler ile geliyor. BİM aktüel; mağazaları ile tüm mükemmelliği ile geliyor... Sizlere sunmasını planladığı ürünleri sunan markette ilk fırsatta 48 parça porselen yemek takımı yer almış. Üründe dikkat çeken detayda ise peşin fiyatına 6 taksit imkanı... 299,00 TL olan bu ürüne 6 taksit gerçekten harika... Chef's grantik EFEKTLİ 5 parça tencere seti de sunan market 129,00 TL'ye 3 5 parça fırsatı sunuyor. Efektli ürün olduğu hususuna dikkat edecek olursak oldukça uygun bir ürün, kaçmaz... Porslen kahve seti 12 parça yani 6 kişilik hali ile sizlerle olacak. Simfer turbo fırın 40 lt ürünü de sunan market narenciye sıkacağını da 35 TL'ye alıcısına sunuyor. Evinde portakal suyu keyfi sevenlerin kaçırmaması gereken ürünlerin başında geliyor. Bim 25 ocak fırsatlarında plastik termos, LAV uzun ve kısa meşrubat bardağı da sizlerle olurken seramik saklama kaı ve tepsili kare kase de sizlerle olacak. Lisanslı kadife alt, termal mest, peluşlu kulaklık, trend bere ve termal tayt ürünleri de BİM aktüel ile sizlerle olması muhtemel 25 OCAK cuma fırsatları... 2019'un bu indirimlerini de değerlendirdik. Daha fazlası için takibe devam...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Ocak 2019 tarihinde, BİM 25 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 14 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“BİM Aktüel 25 Ocak Cuma Detaylı İncelemesi” için 14 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...