BİM 29 OCAK 2019 Salı aktüel kataloglarında fırsatlar ve kampanyalar sizlerle olacak. YENİ indirimlerin adresinde temizlik ürünü fırsatları gözden kaçmayacak. En iyi ve en uygun fiyatların yer aldığı bu sayfalar çok tercih edilen ürünlerle dolu olacak ve fırsatlar hiç tükenmeyecek... Haftanın önerilerine geldi sıra... BİM haftanın önerilerinde temizlik fırsatlarına dikkat çekiyor. Pril markalı bulaşık makinesi tableti bu hafta indirimde... Rinso toz deterjanda da özel fiyat sunan BİM; Vanish sıvı leke çıkartıcı ile de harikalar yaratıyor. Konsantre yumuşatıcı da BİNGO'dan gelirken Peros renkliler için ve beyazlar için olmak üzere iki farklı seçeneği ile sıvı deterjan sizlerle oluyor. Temizleyici sprey, sirkeli temizleme suyu, WV temizleyici ve ultra yoğun çamaşır suyu da sizlerle olacak. Bulaşık fırçası, bulaşık altlığı, temizlik bezi, paspas ve oluklu sünger ise Parex farkı ve BİM kalitesi ile 29 OCAK günü BİM'de... Siz de yirmi dokuz ocak bim aktüel kataloglarını detaylıca inceleyin. Fırsatlara yakından bakın ve farkı hissedin. Farkı farkedin...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Ocak 2019 tarihinde, BİM 25 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...