A101 aktüel ürünleri bu hafta indirimlerinde oldukça güzel fırsatlar var. Bu haftanın önemli Bim aktüel ürünleri arasında yer alan fırsat detaylarına bakacağız. İlk üründe Modern Tv Ünitesi yer alıyor ve ürün için 175,00 TL fiyat söz konusu... Ahşap görünüme sahip ürün ayrıca raflı olması ile de dikkatleri çekiyor. Bu haftanın Bim aktüel ürünlerinde Fakir Saç Düzleştirici 65,00 TL olarak yer alan bir diğer aktüel ürün oluyor. Bim kataloglarında indirim rüzgarları esmeye devam ediyor ve Hot Wheels Oyuncak Araba 19,90 TL olarak geliyor. Bu hafta kataloglarında Plastik Çek Bırak Arazi Aracı da sunan market bu ürün için 29,90 TL fiyat belirlemiş. Ayrıca indirimlerinde Pilsan Eğlenceli Bloklar ve çeşitli oyuncaklar da sunan Bim aktüel 28 Aralık günü mükemmel indirimler sunuyor. Bu hafta ayrıca Braun Erkek Bakım Seti de sizlerle olacakken ürün için belirtilen fiyat 119,00 TL olarak dikkatlerden kaçmıyor. Tefal baskül ve Fakir saç kurutma makinesi de bu hafta Bim aktüel ile sizlerle olacak. Daha fazla ürün ve daha fazla katalog için incelemelere devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Aralık 2018 tarihinde, BİM 28 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“BİM Aktüel, 28 Aralık Cuma Aktüel Ürün Katalogları” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...