Bim 28 Aralık Cuma günü aktüel ürünlerinde çok önemli fırsatlar sunacak. Bu haftanın Bim aktüel kataloglarında ev tekstili ürünleri dikkat çekecek. Soley Çift Kişilik Yatak Örtüsü ve Battaniye ürünü ile bu hafta indirimleri başlıyor. Marka ve kalite bir arada indirimle birleşirken Bim 28 ARALIK katalogları ortalığı kasıp kavuruyor. Sayfada dermuarlı deri bot, uzun bot gibi ürünler de sizlerle olacak. Bim indirimlerinde Simli Havlu sunulurken ürün için istenilen fiyat 12,90 TL olarak dikkat çekecek. Bu hafta Bim aktüel indirmlerinde Kız - Erkek Çocuk Kazak da sunulacak ve fiyatı 16,90 TL olacak. Bir önceki sayfada sunulan Bim aktüel ürününde Ağlayan Emekleyen Pilli Bebek görmüştük ki bu sayfada ise ev tekstili fırsatları dikkat çekiyor. Kadın Ev Botu bunlardan bazısı ve 12,90 TL olarak geliyor. Ek olarak Simli Soket Çorap sunan market Kadın Pançoyu da 18,90 TL olarak belirtmiş. Sayfa fırsatlarında Bim aktüel ayrıca pek çok yeni ürüne de ev sahipliği yapıyor. Aktüel Ürünlerin yıldızı Bim'E teşekkürler.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Aralık 2018 tarihinde, BİM 28 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“BİM 28 Aralık Aktüel Bu Hafta Katalogları” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...