BİM 29 Mart aktüel ürün katalogları yeni indirimleri ve önemli fırsatlarında ProWare markalı muhteşem fırsat ürünleri sizlerle buluşuyor. BİM aktüel kataloglarının merakla beklenen ürünleri arasında yer alan bu fırsat dolu ürünler arasında neler var bakalım: İlk olarak çift taraflı vidalama seti 165 parça olarak BİM'de... hemen hemen her vidalama ucuna sahip bu ürünü alın tüm işlerinizi görün. Gerçekten üründe çeşitlilik buna denir. Ayrıca tezgah testere de geliyor. Fiyatı da harika... Kapış kapış satılması beklenen ürün fiyatı itibarıya harika... Bu hafta Bim'de kaynak makinesi de var... Yok artık demeyin bekleyin, benzinli zincir testere ürünü de BİM'e geliyor... Bim'e neler gelmiyor ki, ayrıca akülü vidalama, avuç taşlama, darbeli matkap da bim aktüel listelerinde... HITACHI kırıcı delici matkap ürünü ile de ayrıca şaşırtan BİM aktüel 29 mart katalogları sayfa devamında merdiven 4+1, dekoratif lef ampül, klozet kapağı, oto kauçuk paspas seti, oto cam sileceği ürünleri de sizlerle oluyor. BİM'de yok yok, 29 Martta bim kaçmaz...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Mart 2019 tarihinde, BİM 29 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...