Bim aktüel ürün kataloglarında bu hafta çok önemli pek çok fırsat sizlerle olacak. Bu haftanın indirim rüzgarını başlatan BİM market yine emsallerine yol gösteren cinsten kampanyalar hazırlıyor. Fırsatlara daha yakından bakalım ve indirimleri görelim. Bim market indirimlerinde ilk olarak katlanır yatak yer alıyor. Yaylı olan bu ürünün en önemli özelliği tabi ki katlanması... Koltuk olarak da şekillenebilen ürün yatak olarak da kullanılıyor. Puf olarak da kullanılabilen ürün 3 farklı kullanım yöntemine sahip... Stor perde ürünü de bu hafta BİM'de yer alacak... 150x200 cm ebatlara sahip üründe görsel katalogda verilmiş... Chef's markalı olarak gelen bu hafta ürünlerinde karnıyarık tenceresi sizlerle buluşuyor. Paşabahçe'den servis tabağı ve LAV'dan bardak ürünleri BİM markette sizlerle... 29 Mart kataloglarında bu indirim dolu sayfalarda battaniyeler çift ve tek kişilik seçenekleri ile sizlerle oluyor. Ek olarak çantalı hurç vakumlu olarak, askılı hurç vakumlu da kampanyada olacak olan ürünler arasına giriyor. Ayakkabı ve terlikler de bim 29 mart kataloglarda sizlerle oluyor. Teşekkürler BİM...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Mart 2019 tarihinde, BİM 29 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...