Bim 30 Ağustos aktüel ürünlerini merak edenler buraya... Bim 30 Ağustos 2019 tarihinde özel kampanyaları ile sizleri bekliyor. Simli Yapıştırıcı Glitter Glue 14,95 TL ve Metal Kalem Kutusu 14,95 TL olarak indirime giriyor. Bu hafta Bim'de süper bir coşku var. Yakın zamanda okulların açılması sebebiyle özel fırsatlarını sizlere sunan Bim markette bakın neler var neler... Çeşitli ürünler ve dev fırsatlar 30 Ağustos tarihinde sizleri bekliyor. 3 Fashion Silgi Seti 5,95 TL olarak indirimde... Diğer bir ürün ise 4'lü Fırça Seti 12,45 TL olarak satışta... Bim takipçilerinin beklediği kırtasiye ürünler yeni kampanyaları ile sizlerle olacak. Büyük indirimler Bim 30 Ağustos katalogları ile sizleri bekliyor. Bu hafta Müzik Defteri 2,95 TL’den satışta olacak. Resim Defteri ise 5,95 TL'den satışa çıkarılacak. Bu ürünler Aktüel Ürünler sayfasında kaliteli katalog görselleri ile sizlerle... Hem küçükler hem de büyüklerin ihtiyacını karşılamayı başaran Bim katalogrına göz atıp, 30 Ağustos Cuma günü alışveriş yapmaya gidebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Ağustos 2019 tarihinde, BİM 30 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...