Bim 30 Ağustos aktüel ürünlerini buradan inceleyerek doğru karar verdiniz. Bim aktüel yeni haftaya güzel ürünlerle giriş yaptı. Bim 30 Ağustos aktüel ürünler kataloğunda özel fırsatlar sizleri bekliyor. Bu hafta PoloSmart Bluetooth Kulaklık 39,90 TL, KLPRO Akülü Vidalama Seti 10 Parça 99 TL, Nakışlı El Havlusu 45x70 cm 4,50 TL oalrak indirime giriyor. Muhteşem kalitedeki ürünler çok ucuz bir fiyata satılıyor. Özellikle okul alışverişlerinizde büyük avantaj sağlayan bu markette çeşitli kırtasiye ürünlerinde indirim mevcut. Kurulama Bezi 3'lü 6,50 TL, Welsoft Ayak Havlusu 46x66 cm 5,95 TL, Çift Kişilik Sıvı Geçirmez Alez 150x200 cm 9,50 TL, Studi Ortaokul Çantası 29,90 TL ve Studi Çekçekli İlkokul Çantası 34,90 TL olarak satışa çıkan bim marketlerinde sizlerle olacak. Diğer fırsatlar şu şekilde listelenmiş; Lisanslı Anaoklu Çantası 16,90 TL, NortPasific Sırt Çantası 39,90 TL, Studi Beslenmeli İlkokul Çantası 24,90 TL ve Lisanslı Beslenme Kutusu 5,95 TL olarak Bim marketlerinde olacak...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Ağustos 2019 tarihinde, BİM 30 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...