Bim aktüel ile yeni bir haftaya giriş yapın. Bim 30 Ağustos görselleri Aktüel ürünler sayfasında sizlerle... Spiralli Resim Defteri 20 Yaprak 6,95 Tl ve Spiralli Resim Defteri 25 Yaprak 3,95 TL olarak indirimde... Büyük indirimler bu hafta sizlerle buluşmaya geliyor. Bim aktuel ile bütçenizi koruyor. Boyama Önlüğü 9,95 TL ve Sıvı Yapıştırıcı 1,25 TL olarak satışta... Ayrıca doya ürünlerinde ve kalem çeşitlerinde de bol bol indirim göreceğiniz bu markette fırsatlar tüm hızıyla devam ediyor. 30 Ağustos 2019 tarihinde büyük bir indirim var. A4 Çıtçıtlı Zarf Dosya 1,00 TL olarak satılıyor. Üstelik çok işinize yarayacak olan bu ürünler uygun fiyatlarla satılıyor. Bim markette diğer indirimli ürünler şu şekilde; Renkli Ataş 1,75 TL, 3'lü Beyaz Tahta Kalemi 2,50 TL olarak indirime 30 Ağustos tarihinde giriyor. Sulluboya Kabı 2,75 TL, Yapışkanlı Not Kağıdı 1,50 TL olarak satılıyor. Bu ürünleri bu fiyata almak istiyorsanız 30 Ağustos Cuma günü Bim marketlerine uğramayı unutmayın. Mutlu haftalar dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Ağustos 2019 tarihinde, BİM 30 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...