Bim aktüel de harika bir kampanya var. Bim 30 Ağustos kataloglarında özel fırsatlar her hafta olduğu gibi bu hafta da devam ediyor. Kırtasiye ürünlerinde toplam 5 sayfa katalog yayınlayan Bim market, bu ürünler için oldukça ucuz fiyatlarını da sizlere kataloglar aracılığıyla iletiyor. https://aktuel-urunler.com olarak 30 Ağustos kırtasiye ürünlerini inceliyoruz. Bim takipçilerini daha fazla meraklandırmadan, hangi ürünler de indirim uygulanmış bakalım... A4 80 Yaprak Baskılı PP Kapaklı Dikişli Defter 3,95 TL ve A4 120 Yaprak Sert Kapak Spiralli Defter 9,50 TL olarak indirime giriyor. Bu harika ürünler öğrencileri sevindiriyor. İhtiyaç listesini Aktüel Ürünler sayfasından belirleyip, 30 Ağustos 2019 Cuma günü Bim marketlerinden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Okul hazırlığınızı Bim marketlerinde cışkuyla yaşayın. A5 60 Yaprak Baskılı PP Kapak Dikişli Defter 1,90 TL ve A5 80 Yaprak Baskılı PP Kapak Dikişli Defter 2,50 TL olarak indirime giriyor. Bu fırsat kaçmaz diyorsanız Bim market 30 Ağustos tarihinde sizlere kapılarını açıyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Ağustos 2019 tarihinde, BİM 30 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...