Bim 30 Ağustos görsellerini görmeyen kalmasın diye Aktüel Ürünler sayfası bu görsellere yer veriyor. Detaylı katalog incelemesini sürdürmek için sayfalar arasında geçiş yapmayı unutmayın. Bim aktüel 30 Ağustos kataloglarında büyük kampanyalar tüm hızıyla devam ediyor. Önce Okula Sonra Bim'e sloganı ile sizleri karşılayan Bi market 30 Ağustos görsellerini paylaştı. https://aktuel-urunler.com olarak bu kataloglara sayfamızda yer verdik ve detaylı ürün incelemesine başlıyoruz. Anaokulu Çantası Lisanslı 16,90 TL ve Beslenmeli İlkokul Çantası 24,90 TL olarak satışa çıkarılıyor. Bu kataloglarda dev indirimler sizlerle... Üstelik lisanslı olan bu aktüel ürünleri kaçırmamak için 30 Ağustos tarihinde Bim'e uğramayı unutmayın. Beslenme Kabı, Spor Ayakkabı ürünlerinde bu hafta Bim marketlerinde olacak. Kalem Kutusu Lisanslı ürünü ise sadece 5,95 TL olarak satışta... Bu harika ürünler 30 ağustos tarihinde görücüye çıkarılıyor. Bim takipçilerini sevindiren haber 30 Ağustos 2019 tarihinde geliyor. Mutlu alışverişler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Ağustos 2019 tarihinde, BİM 30 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...