Bim 4 Ekim 2019 aktüel ürünler kataloğunda sonbahar indirimleri başladı... Yepyeni ürünler ve uygun fiyatlar bu kataloglarda sizleri bekliyor. Cep telefonu ihtiyacı olanlar bu kampanyayı kaçırmasın diye https://aktuel-urunler.com adresinde bulunan katalogları görebilir. Böylece ürünleri erkenden inceleyebilir ve kendinize bir alışveriş listesi hazırlayabilirsiniz. 1.149,00 TL olan bu cep telefonunu kaçırmamak için 4 Ekim Cuma günü bim aktüele uğrayabilirsiniz. Tefal Buhar Kazanlı Ütü 6.6 Bar 599,00 TL olarak satışa çıkarılıyor. Çok kullanışlı olan bu ütü ürünü de 4 Ekim 2019 Cuma günü Bim marketlerinde satışa çıkarılıyor. Ayrıca Bim aktüel bu ürün için taksit imkanınıda sizlere sunuyor. Bir başka ürün ise Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge 349,00 TL olarak kampanyada... Ayrıca çocuklar için de oyuncak ürünlerinde mükemmel bir indirim var. Saçsız Bebek 24,90 TL ve Robot Araba 29,90 TL olarak indirimde... Heme erkek bebek hem kız bebek için güzel ürünler sunan Bim sizleri 4 Ekim tarihinde marketlerine çağırıyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Eylül 2019 tarihinde, BİM 4 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...