BİM 4 Ekim 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Bim Aktüel Salı|3 Ekim 2022|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Bim 4 Ekim 2022 salı kataloglarında fırsatlar ve kampanyalar ortaya çıktı. Güncel Bim aktüel kataloglarının salı günü başlayan kampanyaları arasında iki sayfadan meydana gelmiş olan indirim listesi için incelememiz ve haberimiz burada başlıyor, işte merakla beklenen detaylar:

BİM Aktüel 4 Ekim 2021 kataloğunda indirimler tüm vatandaşlara hitap etmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Bim salı kataloglarının yeni sayısında bu hafta önemli indirimler gıda ve atıştırmalıklarla birlikte çeşitli iç çamaşırı ürünleriyle geliyor. İçerisinde haftanın önerisi olarak nitelenebilecek pek çok ürün barınan Bim kataloğunda çok konuşulacak fırsatlar var.

BİM AKTÜEL SALI 4 EKİM 2021 İNCELEMESİ

Güncel salı kataloglarının sunduğu yepyeni ürünlerle dolu olan Bim Aktüel büyük bir hevesle müşterisinin beğenisini almaya hazırlanıyor. 4 Ekim 2022 tarihi itibarıyla geçerli olacak kataloglarda XXX sayfalık dev kampanya katalogları sizlerle. İçerisinde farklı ürünlere yer verilen bim kataloğunda gıda, temizlik, atıştırmalık ve nicesi barınıyor. İlk üründen son ürüne en detaylı inceleme ile haberimizde derinlemesine fırsat bilgisini bulabilirsiniz. İşte uzmanlarımız tarafından hazırlanan Bim 4 Ekim 2022 incelemesi: İlk olarak bu salı gelecek olan indirimlerin diş fırçası ve macunu gibi ürünlerle başladığını belirtmekte fayda var. Oldukça güzel görünen bir bölümde ilk sayfada Oral-B markasının öne çıktığı indirim listesi ortaya konulmuş görünüyor. İlk üründe ise Şarjlı Diş Fırçası bulunuyor olup ürün 449 TL fiyata sahip. Bir diğer üründe Şarjlı Çocuk Diş Fırçası 359 TL fiyatla satılacak. Hem çocuk hem büyükler için şarjlı diş fırçası Bim ile sizlerle 4 Ekim 2022 kataloğunda buluşuyor. Haftanın bir diğer önemli ürünü aynı markaya sahip Yedek Başlık 4’lü ürünü ve bu ürün ise 169 TL. Benzer şekilde Çocuk Yedek Başlık 2’li 99 TL’den satılacak. Sayfanın devamında Sıvı Sabun 250 ml 14,50 TL fiyatla satılıyor. 4 Ekim 2022 Bim kataloglarında bulunan diğer bir fırsat Deodorant 150 ml 26,50 TL ve Çocuk Parfüm Edt 50 ml 34,50 TL iken Yara Bandı 10’lu 6,50 TL. Son olarak ise Agu Baby Bebek Kolonyası 150 ml 14,50 TL’den sizlerle olmakta. Aktüel Ürün katalogları Bim salı fırsatları bunların yanında büyük bedenli iç çamaşırları da satacak. Açıklanan resmi katalogda görüldüğü üzere sütyen takımı, ince askılı body, sütyen, erkek ve kadın atletler, boxer ve likralı iç çamaşırları sizlerle olmakta. Sayfada kolye, küpe ve dudak koruyucusu gibi bazı aktüel ürünler de alıcı beklemekte. Ayrıca Flormar markasından gelen kil maskesi, ruj, allık gibi bazı makyaj ekipmanları da Bim sayesinde indirimde olacak.

Bim 4 Ekim 2022 aktüel ürünler kataloğunun ikinci sayfası indirim açısından oldukça zengin detayları barındırıyor. Temizlik ürünleri ile dolu olan bu BİM sayfasında çok önemli ve hayati ürünler yer alıyor. Uzmanlarımızca incelenen bu hafta listesinde en dikkat çekici ürünlerden biri kuşkusuz Finish Bulaşık Makinesi Tableti 110’lu oldu. Ürün 179 TL fiyatla mağaza raflarına glemekte. Hepsi 1 arada olan bu tablet fiyat ve performans açısından çok başarılı. Benzer şekilde her evde sıklıkla kullanılan çamaşır suyu ise işin uzmanı Domestor ile gelmekte. Domestos Ultra Çamaşır Suyu 5 Litre 57,50 TL gibi muhteşem bir fiyatla alıcı bulmakta. Bim aktüel salı listelerinde bir diğer büyük fırsat gurubunda bebek bezi ve çeşitli kağır temizlik ürünleri var. Agu Baby Bebek Bezi ürünü, maxi, x large ve junior yani 4,5 ve 6 numara seçenekleriyle 139,00 TL paket fiyatına sahip olarak alıcı bulacak. Aynı şekilde tuvalet kağıdı, kağıt havlu ve peçetede indirimli fiyat yine Bim aktüel raflarında sizlerle. Ürünler: Pofu Tuvalet Kağıdı 32’li 85 TL, Pofu Kağıt Havlu 12’li 52 TL, Solo Islak Havlu 90’lı 10,50 TL ve Ecco Soft Peçete 200’lü 11,50 TL şeklinde… Eyüp Sabri Tuncer markalı ürünlerde de dikkat çekici fiyatlar bulunuyor. En dikkat çekici ürünler böyle idi, ancak listelerde dahası da var. Siz de Bim. Com. Tr adresinden tüm resmi detaylara kısaca göz attıktan sonra Türkiye’nin en kaliteli Aktüel Ürünler sitesini tekrar okuyabilirsiniz. İndirimli günler dileriz.

BİM 4 EKİM 2022 KATALOĞU – BİM AKTÜEL SALI

BİM 4 EKİM 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu Bim Aktüel Temizlik Kataloğu 4 Ekim 2022 Sayısı

Sonraki Sayfa

1 2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 3 Ekim 2022 tarihinde, Bim Aktüel Salı kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 7 Ekim 2022 | 14:39 .

Aramalar: ,

Yorumlara kapalı.