Bim aktüel 5 Ekim indirimleri başlıyor. Bu haftanın ürünlerinde kahveseverler mutlu... Kahve makinesi, elektrikli cezve ve leziz bir kahve ürününün yer aldığı sayfanın haberi ile sizlerleyiz. Bim muhteşem fırsatlar sunmayı kendine amaç edinmiş olmalı ki 5 Ekim'de güzel fırsatların da üzerine çıkarak muhteşem fırsatlar sunuyor. "Goldmaster Filtre Kahve Makinesi" ürünü sunan Bim aktüel, bu ürünü 89,90 TL'den alıcısıyla buluşturuyor. 3 dakikada hızlı ve taze kahve, kolay kullanım ve temizlik, yıkanabilir filtresi ve 2 adet fincanı ile bu ürün kaçmaz... 2 yıl da garantisi olan ürün için BİM çeşitli kredi kartlarına peşin fiyatına 6 taksit avantajı da sunuyor. Ayrıca bu hafta "Fakir Elektrikli Kahve Cezvesi" de sunan Bim market 59,90 TL'den sizlerle olacak. 2 yıl garantili olan bu ürün de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı... Fakir markalı ürün kaçmaz... Son ürün ise Mehmet Efendi Filtre Kahve oluyor. O kadar makine sunup leziz bir kahve sunmamak olmaz diye düşünen Bim, yine muhteşem fırsatlar sunmuş.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Eylül 2018 tarihinde, BİM 5 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...