Bim 5 Ekim 2018 aktüel ürün katalogları yeni indirimleri ve kampanyalı ürün fırsatlarında yok yok. Bim aktüel incelemeleri ile devam edelim. Baymak Şofben Banyo Tipi ürünü sunan Bim market bu hafta bu ürünü 119,00 TL'den sunmuş. Markette Paşabahçe Puantiyeli Desenli 7 Parça Su Seti de sizlerle. Saklama kabı unutulur mu, Paşabahçe 3'lü Plastik Kapaklı Cam Saklama Kabı uygun fiyatı ile sizlerle... Saklama kabı olur da borcam olmaz mı, "Paşabahçe Borcam Kulplu Yuvarlak Tepsi" de bu hafta Bim'de... Lav markalı ürünlerin bazısında da indirim var. Lav 3'lü Desenli Uzun Meşrubat Bardağı, Lav 3'lü Desenli Uzun Kısa Meşrubat Bardağı da sunan market Lav Standlı Kupa Seti 4'lü ürünü ile indirimlerin LAV markalı kısmına son vermiş. BU hafta Alba Star markalı ürünlerde de indirim var. 5 Ekim günü Alba Star Olta Seti, Alba Star Balıkçı Çantası, Alba Star Erkek Peluşlu Çizme de sizlerle. Ayrıca Alba Star Balıkçı Yağmurluk, Alba Star Çocuk Işıklı Çizme de bu haftanın fırsatları... Daha fazla indirim ve kampanya için görsele yakından bakabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Eylül 2018 tarihinde, BİM 5 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“BİM 5 Ekim Aktüel Ürün Yeni İndirimler” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...