Bim aktüel ürün kataloglarında 5 Ekim fırsatları sizlerle oluyor. Vatandaşın ilgisini uyandıran ve tüm herkesi mutlu eden bu fırsatlarda yok yok. Sizlerle indirim incelemesine başlıyoruz. Bim haberlerinde bakınız gündemde neler var, görelim: "Kütahya Porselen İnci Yemek Seti 12 Kişilik" ürünü ile başlayan indirimlerde "Hisar Optima Çatal Kaşık Bıçak Seti 24 Parça" ürünü de geliyor. Bu hafta Hisar Optima ürünleri de unutulmamış ve Bim aktüel'de yerini almış. "Hisar Optima Dublin Gold Çaydanlık" ve "Hisar Optima Tencere Seti 6 Parça" ürünleri farklı fiyat ve kaliteli yapısı ile geliyor. Markette ayrıca bu hafta aktüel ürünlerde "Dalgıc Aynalı Tepsi" de sizlerle oluyor. "6'lı Yıldızlı Meşrubat Bardağı" ürünü de sunan Bim Market "Yıldızlı Cam Şerbet Seti" ile fırsatlarını devam ettiriyor. Bu hafta "Lokumluk" dahi sunan markette son ürünlerde Soley fırsatları dikkatlerden kaçmıyor. Soley Çift Kişilik Yatak Örtüsü ve Soley Çift Kişilik Nevresim Takımı ürünü vatandaşı sevindiriyor. Bim aktüel incelemelerinin haberi ile sizlerle olduk...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Eylül 2018 tarihinde, BİM 5 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...