BİM 5 Nisan 2019 aktüel ürünlerinde bu hafta muhteşem fırsatlar yer alıyor. Bim aktüel'in en iyi sayfalarından biri olan bu çeyiz aktüel ürünleri sayfasını detaylıca sitemizde görebilirsiniz. Cam davlumbaz ile başlayan sayfa cam ocak ve cam panel fırın ile devam etmiş. KUMTEL cam ankastre set ürününde 999,00 TL fiyat yer alıyor. CAM DAVLUMBAZ ürünü 60cm ebata sahip siyah camdan ve 163W güçten oluşuyor. Cam ocak ise 4 gözlü, gaz emniyetli ve siyah cam gövdeye sahip olarak sizlerle oluyor. Cam panel fırın da full cam panelden oluşuyor. Siyah cam olan bu panel üzerinde 3 program seçeneği yer alıyor. A sınıfı enerji sınıfına sahip ürünü set olarak alabiliyorsunuz. Unutmayın taksit seçeneği de var... Ücretsiz kuruluma sahip ürün 2 yıl da garantili... KİWİ ÇAY MAKİNESİ KTM 2907 da 2200 Watt gücü ile geliyor. Aşırı ısınma korunmasına sahip üründe taksit seçeneği de dikkatleri üzerine çekiyor. 2'si bir arada olan bu ürün hem ısıtıcı hem de çay makinesi... Ayrı bir üründe 5 Nisan 2019 aktüel ürünlerinde Fakir el mikseri de sizlerle .300Watt gücüne sahip olan ürün 75,00 TL fiyatı ile şaşırtıyor. Tefal'den de Chronos tava 49,90 TL olarak raflarda sizlerle oluyor. Kaliteyi ve ucuzluğu bir arada bulabileceğiniz Bim aktüel kataloglarının bu sayfasını da inceledik.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Mart 2019 tarihinde, BİM 5 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...