BİM aktüel 5 Nisan aktüel ürünlerinde bu hafta muhteşem fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bim marketin baharı getirdiği ve bahar yağmurlarından ve esen rüzgarından koruduğu ürünlerinin yer aldığı sayfaları inceleyen Aktüel Ürünler incelemesine gelmiş bulunmaktasınız. İlk olarak görüyoruz ki Bim aktüel bu hafta Tefal Easygliss Buharlı Ütü ile sayfaya merhaba diyor. Üründe 179 TL sunan market gerçekten kalitei bir ürünü sunuyor. Kullananların memnun kullanmayanların pişman olduğu bu ürün tabanı, gücü ve buhar kapasitesi ile beklenenin çok çok üzerinde... Bir ütüden bekleneni fazlasıyla yerine getiren bu fırsat ürününü kaçırmak istemeyeceksiniz. Mutlaka görün ve alın... Sayfanın temasını oluşturan ürünler ile devam edecek olursak bu hafta Kadın - Erkek Şemsiye 21,95 TL'den satılacak. Ayrıca Lisanslı Çocuk Şemsiye 21,95 TL fiyatı ile sizlerle olacak. Orta Boy Plastik Kayık Tabak 1,75 TL'den ve Kadın Triko Hırka 24,95 TL'den alıcı bulacak. Pek çok vatandaşın çocukları için beklediği 3 Tekerlekli Pazar Arabası da sunan Bim, Erkek Keten Ayakkabı 16,95 TL'den sunulan bir başka aktüel ürün olurken Pilsan Kontrollü Bisiklet 79,90 TL ve Pilsan Tahterevalli 59,90 TL olarak karşınıza çıkıyor. Son üründe ise Tekli Arabalar 5,95 TL'den sizlerle oluyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Mart 2019 tarihinde, BİM 5 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...