BİM 5 Nisandan itibaren geçerli olacak olan aktüel ürünlerini yayınlıyor. Sosyal medyayı sallayan fırsatlarda aktuel-urunler.com kayıtsız kalmıyor ve indirimlere mercek tutuyor. Bim'in aktüel ürünlerinin en detaylı adresi olmayı başaran sitemizde Özel detaylar yer alıyor. Merkla beklenen Nordica solar aydınlatma seti 139,90 TL fiyatı ile raflarda yer alıyor. 6SMD led, 9V 3,5W solar panel ve 3x3 led ampul sunan ürün çoklu telefon şarj kablosu da sunuyor. Geniş voltaj aralığı 110-240V, 50/60 Hz değerlerine sahip ürün solar paneli sayesinde aküsünü doldurup ampulleri yakmayı sağlıyor. Elektriğe ihtiyaç duymadan kullanılabilecek ürün oldukça ergonomik ve ekonomik... Bir diğer bölümde bahçe ve piknik ürünleri yer alıyor. Kendinden tabaklı saksı sunan Bim aktüel su püskürtücü ve dikdörtgen saksı da yer alıyor. Bahçe El Alet Seti ile bahçe ürünlerine devam eden Bim'de bu ürün için fiyat 16,95 TL olarak belirtiliyor. Ayrıca Budama Testeresi 25 TL'den satılıyor. Piknik ürünlerinde ise mangal 45 TL'den alıcı bulurken Katlanabilir Piknik Taburesi 14,95 TL olarak ve Katlanabilir Piknik Masası 39,95 TL'den sizlerle oluyor. BU haftanın diğer indirimlerinde 3 Basamaklı Merdiven 69 TL'den Çiçek Soğanı Çeşitleri 4,50 TL'den satılıyor. Market Bitki Toprağı 10 Litre 3,50 TL'den, Yapay Çiçek Çeşitleri 5,95 TL'den ve Çiçeklik Sehpa 69 TL'den alıcısına sunuluyor. Son ürünlerde Taş Desenli Beyaz Saksı 3 Litre 4,50 TL ve Askılı Balkon Saksısı 9,50 TL fiyatları ile markette yer alıyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Mart 2019 tarihinde, BİM 5 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...