BİM 6 Aralık 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Bim Aktüel Salı|28 Kasım 2022|3 Yorum

Bim 6 Aralık 2022 salı fırsatlarında listeler resmen açıklandı. Bim Aktüel Salı olarak da bilinen bu haftanın hafta ortası indirimleri müthiş ürünleri ve bu ürünlere ait düşük fiyatlarla müşterisini bekleyecek. İşte merak edilen tüm 6 Aralık Bim detayları:

Bim Aktüel Salı itibarıyla sunacağı fırsat listelerini müşterisiyle buluşturdu. Bim 6 Aralık 2022 fırsatlarında iki sayfada onlarca ürün düşük fiyat ve özel kaliteyle geliyor. Hafta ortası indirimlerine ev sahipliği yapan Bim Aktüel incelemesi Aktüel Ürünler ile detaylıca inceleniyor. Işte tüm merak edilenler…

Bim 6 Aralık 2022 fırsatlarında  temel tüketim ürünleri arasında iki sayfada bulunan onlarca kampanya müşterisini bekleyecek. 6 Aralık 2022 itibarıyla satılması kesinleşen fırsatlarda “Kapalı Çarşı Lezzetleri” isimi indirim sayfası fırsatları başlatacak. Bu fırsat listesinde Antep fıstıklı çekme helva 24,50 TL fiyata sahip olarak satılacak. Benzer şekilde Sade çekme helva 240g ürünü de aynı fiyatla satılacak. Miskos markalı olarak gelen bu ürünler arasında kakao kaplı pişmaniye 27 50 tl den, Antep fıstıklı rulo pişmaniye ise 24,50 tl den alıcı bulacak. Bim aktüel salı kataloglarında Koska gül aromalı lokum ürünü de sizlerle olacak. Keyifçe markalı olarak satılacak olan cevizli pekmezli pestil 19,50 tl den, 200 g cevizli sucuk aynı fiyattan satılacak. Özellikle Mersin civarında meşhur olan cezerye ise 27,50 tl fiyatla Bim raflarında gelecek. Bu haftanın merak edilen ürünleri arasında fitil lokum çeşitleri, Humus ve zahter, kırmızı pul biber ve Rize çayı hediyelik ürünleri bulunacak Kurukahveci Mehmet Efendi markalı olarak satılan Türk kahvesi+ fincan set ise 58,50 tl fiyatla raflarda olacak. Osmanlı dibek kahvesi ise Abdullah Efendi markalı olarak 31,50 TL fiyatla sizlerle olacak. 6 Aralık BİM harika!

Bim Aktüel kampanyaları hangi ürünü kaç tl fiyatla satacak, hangi ürün piyasanın en ucuz olacak, Bim 6 aralık 2022 kataloğu hangi çok önemli fırsatları sunacak? Tüm bu merak edilenler ve yanıtı sizlerle olmaya devam ediyor. Temel tüketim malzemeleri arasında bulunan domates salçası 1650 g ürünü sadece 75 tl fiyatla ve üstelik Tukaş markalı olarak Bim’de yer alacak. Benzer şekilde aynı markaya haiz olarak domates rendesi ise 700 g seçeneğiyle 18,50 tl fiyata sahip olarak satılacak. Son olarak ise 39,50 tl fiyatla tat biber salçası 550 g ürünü raflarda olacak. Son üründe ise saban markalı bulgur çeşitleri 1000 g ürünü adet fiyatı 17,50 tl olmak üzere sizlerle buluşacak. Kaliteli fırsatların adresi Bim yeni kataloğu olan 6 aralık 2022 kataloğunda çok özel fırsatlar sunmuş. Tüm bu fırsatları Bim mağazalarından detaylıca inceleyebilir aynı şekilde bu ürünleri Bim mağazalarından 6 aralık itibarıyla temin edebilirsiniz.

BİM atıştırmalık bisküvi ve benzeri ürünlerde 6 aralık 2022 tarihi itibarıyla özel fırsatlar sunacak. Çikolata Kaplı karamelize bisküvili ve fındık kremalı gofret 30 g ürünü “yeni” etiketine sahip olarak adet fiyatı 3,25 tl’den satılacak. Bir diğer üründe karamel çikolatalı mısır gevrekli ve tuzlu karamelli rocher ürünü 17,50 tl fiyatla sizlerle olacak. Vazgeçilemeyen lezzet Nescafe gold ve damak seti ise 75 TL fiyata sahip olarak satılacak. Yumuşak şeker ürünleri ise Haribo markasıyla gelecek. Ülker’in sevilen lezzeti Dido ürününü indirime girecek. Aktüel ürünler arasında burçak, oreo, brownie ve çeşitli atıştırmalıklar büyük rağbet görecek. Aynı şekilde eti markası olarak beyaz çikolata, sütlü kremalı gofret, kremalı gofret gibi ürünler indirime girecek. Sarelle kakaolu fındık kreması 700 g ise 67,50 tl fiyatla raflarda olacak.

Aktüel Ürünler olarak tüm 6 aralık 2022 Bim kataloglarının incelemesini tamamladık. Bu inceleme sonunda ilk sayfada temel gıda ürünleri ve çeşitli gıda ürünlerine tanık olduk. Atıştırmalıklar ve çikolatalarda da büyük fırsatlar sunan bim gerek kaliteli gerekse ucuz ürünü satarak piyasayı yine tüketicinin istediği seviyeye getirdi. 6 Aralık Bim kataloğu sevindirdi.Daha fazlası için resmi bir internet sitesini ziyaret edin. İndirimli günler dileriz.

BİM 6 ARALIK 2022 KATALOĞU

Bim 6 Aralık 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu BİM 6 ARALIK 2022 AKTÜEL SALI KATALOĞU

Sonraki Sayfa

1 2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 28 Kasım 2022 tarihinde, Bim Aktüel Salı kategorisinde yazılmıştır ve 3 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar:

“BİM 6 Aralık 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 3 Yorum