BİM 7 Aralık indirimleri muhteşem fırsatlar sunuyor. Bim aktüel detaylarında neler olduğuna yakından bakacağımız bu görsel inceleme sayfamızda detay başlasın. Filtre kahve makinesi HD7461/43 ürünü ile indirimler başlıyor. Ayrıca filtre kahve de indirimli fiyatı ile sizlerle. Katı meyve sıkacağı ürünü de sunan market Chef's tek fiyatlı çelik ürünleri ile gelecek... Her bir ürünü 24,90 TL'ye sunan Bim bu ürünleri görselinde ayrıntısı ile anlatmış olduğundan bu hususa hiç değinmiyoruz. Ayrıca bu hafta buharlı ütü de sunan Bim aktüel, mutfak ürünleri ile indirimlerini devam ettiriyor. Wok tava ile başlayan mutfak ürünleri, saklama kabı ve cam çerezlikler ile devam etmiş. Gezer markalı olarak gelen şık ve rahat terlikler de sunan Bim'de seyehat yastığı dahi var. Kabin tipi el çantası, örgüdesenli çanta ve benzeri pek çok ürün bu hafta 7 kasım günü bim market ile mahallenizde... Aktüel Ürünler ile incelemeler devam ededursun kendini haber sitesi sanan o ahlaksızlar insanları aldatmaya devam ediyor. Yazıklar olsun o haber sitelerine...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Kasım 2018 tarihinde, BİM 7 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...