Bim aktüel ürün kataloglarında çok önemli fırsatlar sizlerle olacak. Bu hafta cuma kampanyalarında KL yatay dikey lazer hizalama KLLZR112 ürünü sizlerle olacak. Bim market kampanyalarında ayrıca Elektrikli çivi ve zımba makinesi KLZC6030E de sizlerle olacak. Ürünleri ile harikalar yaratan Bim'de Lisanslı ürünler de ön plana çıkacak ve bu haftayı süsleyecek. Birbirinden önemli ürünler sunan Bim'de Lisanslı flanel battaniye, yün korse, ev içi örme patik, etol şal, çocuk pijaması, boyunluk, atkı bere eldiven seti, pantolon çorap, külotlu çorap ve nice fırsat Bim'de... İndirimlerinde ve kampanyalarında önemli fırsatlar sunan Bim market ayrıca bu haftayı yeni fırsatları ile de bu şekilde süsledi. Fiyatları ile cezbeden ürünler içerisinde yer alan KL markalı fırsat ürünlerine yakından bakmak isteyenler Cuma günü 7 Aralık günü acele etmeli, çünkü ürünler hemen bitebiliyor. Bilindiği gibi ürünler stoklarla sınırlı...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Kasım 2018 tarihinde, BİM 7 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...