BİM 8 mart 2019 aktüel ürünlerini Kadınlar Günü özel indirimleri ile dolduruyor. BİM 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için değil de her zamanki gibi sunduğu indirimleri ile adeta bu güne özel fırsatlar da sunmuş gibi görünüyor. Bu hafta hanımların ilgisini çekecek ürünler sizlerle oluyor. İlk olarak Kiwi Slow Juicer Meyve Sebze Presi 249 TL fiyatı ile sizlerle oluyor. Bir diğer aktüel ürün indiriminde Fakir Belnder Robot Set 169 TL'den yer alıyor. Bu hafta kataloglarında Chef's Tek Fiyat Teflon Ürünler 12,90 TL'den ve Pilsan İlk Adım Arabası 79 TL'den raflarda bulunuyor. Bim aktüel indirimli fırsatlarında Dinarsu Banyo Paspası Seti 2'li 34,90 TL olarak gelirken Comfort Family Kadın Renkli Çantalı Çorap 7'li 17,90 TL'den sunulmuş görünüyor. Aktüel fırsatlarda Kırlent 40x40 cm 9,95 TL olarak ve Müzikli Televizyon 39,90 TL olarak sizlerle oluyor. 8 mart bim kataloğunda Oyuncaklı Oyun Minderi 39,90 TL'den yer alıyor. Bu hafta Bime gelecek olan Şeffaf Maşrapa 2,25 TL'den ve Küvet ve File Set 29,90 TL'den sizlerle oluyor. Bim'e ne gelecek sorusunun bir diğer yanıtı ise Su Kovası oluyor ve 8,95 TL'den alıcı buluyor. Ayrıca Kaymaz Çocuk Tabure 6,95 TL'den Lazımlık 7,95 TL'den Barbie Dreamtopia Deniz Kızı 19,90 TL'den geliyor... Son olarak ise LAV Lal Çay Bardağı 6'lı 9,95 TL ve LAV Nisa Kulplu Çay Bardağı 6'lı 11,50 TL olarak sizlerle...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Şubat 2019 tarihinde, BİM 8 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...