Bim aktüel ile indirimler 8 Mart 2019 Cuma günü devam ediyor. Bim 8 MART 2019 aktüel ürün kataloglarında bu hafta çok özel fırsatlar var. İlk fırsat herkes tarafından sevilecek... HP Notebook 1.499 TL fiyatı ile bu hafta BİM'de... Win10 işletim sistemine sahip olan üründe AMD işlemci kullanılmış. AMD ekran kartı ile desteklenen bu fırsat ürünü genel internet kullanıcısı için uygun... 15.6 inç yani normal bir notebook ekranına sahip olan HP markalı bu bilgisayar çift hoparlör ile destekleniyor. Peşin fiyatına 6 taksit imkanı da sunan BİM bu ürünü 1499,00 TL'den satma kararı almış bile... Ürünlere bakmaya ve 8 Mart Bim kataloglarını görmteye devam edelim. Bu hafta Trust PC / Laptop USB Gamepad 19,90 TL olarak gelecek. Ürünstandart bir konsolu andırıyor. Bilgisayardan konsolunuz ile oyun oynayabilirsiniz ve bunu destekleyen oyunlarda yapabilirsiniz. BİM aktüel ile bunu 19,90'a hemen halledebilirsiniz. 2 yıl garantisi de cabası... Sayfada HP Deskjet 2620 All in One Wi-Fi Yazıcı 175 TL olarak yer alıyor. Ürün baskı yapabildiği gibi tarama ve kopyalama imkanı da sunuyor. Yani aynı zamanda mini bir fotokopi makinesi... 2 yıl da garantili... Bim aktüel bu hafta kataloglarında Meizu A20 Bluetooth Hoparlör 75 TL'den geliyor. Ayrıca LCD Ekran Temizleyici Set 9,95 TL olarak sunuluyor. Sayfa ile benzer olmayan bir diğer ve son üründe ise Fantastik Figürler 9,95 TL'den sizlerle oluyor. Dahası ise Aktüel Ürünler incelemesinde...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Şubat 2019 tarihinde, BİM 8 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...