BİM 9 Aralık 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|5 Aralık 2022|8 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Bim 9 Aralık 2022 indirimlerinde büyük fırsatlar ve kampanyalar resmen açıklandı. Bu haftanın Bim Aktüel kataloglarında bulunan indirimler alışverişçileri sevindirecek. İndirim listeleri kabarık, 9 Aralık Bim kataloğu haftanın en iyisi olmaya aday, işte detaylar:

Bim Aktüel kataloglarında özel fırsatlar ve kaliteli ürünler var. Üç aktüel sayfanın yer aldığı Bim 9 Aralık 2022 katalogları alışverişçilerin meraklı bekleyişini tatmin edici sonuçlarıyla dolduruyor. Öyle ki içerisinde elektronikten züccaciyeye, oyuncaktan kırtasiyeye pek çok ürün var. Detayların incelendiği Aktüel Ürünler incelemesi başlıyor. Herkes arkasına yaslansın…

Bim 9 Aralık 2022 indirimleri bu hafta cuma günü özel fırsatlarla müşterisini karşılayacak. Merakla beklenen ve sıkça sorulan Bim aktüel kataloglarında 9 aralık 2022 günü neler var, sorusunun en net yanıtının yer aldığı bu haberde gerek ürünler, gerekse görseller için en net detaylar var. İlk fırsatla 9 Aralık BİM detayları başlıyor: Bu haftanın ilk ürünü Retro etiketine sahip ürünlerde oluşuyor. Duvar Rafı 199 TL fiyatla geliyor. Diğer üründe konsol 699 liradan 6 taksit avantajına sahip olarak satılacak. Bir diğer retro üründe anahtar asgari çeşitleri 32,50 tl adet fiyatına sahip olarak satılacak. Şık görünümüyle dikkat çeken nostaljik radyo ise 279 liradan sizlerle olacak. Fotoğraf çerçevesi çeşitleri adet fiyatı 29,50 liradan, duvar saati ise 89 TL dan satılacak. Fırsat ürünleri içerisinde tekstil ürünleri de bulunacak. Bu bölümde desenli çift kişilik yorgan 239 liradan, desenli tek kişilik yorgan ise 199 liradan raflarda olacak. Bim 9 aralık 2022 kataloğunun bir diğer üründe lüks post halı 249 TL fiyatla; dantel detaylı ikili paspas 229 TL fiyatla müşterisini bekleyecek. M botti markalı tekstil ürünlerinde ise oversize ceket, etek, dereli gömlek, bomber ceket gibi ürünler sizlerle olacak. Ayrıca ilgili sayfada dekorlu emaye saklama kabı başta olmak üzere pek çok dekorlu züccaciye ürünü de sizlerle olacak.

Bim Aktüel fırsatları 9 aralık 2022 itibarıyla harika züccaciye ürünlerini müşterisiyle buluşturacak. Bim ile gelecek olan fırsatlar Chef’s markalı sütlük ile başlayacak. 55 liradan satılacak olan bu ürün 14 cm ebatında bulunurken, Benanti yuvarlak çerezlik 39,50 tl’den satılacak. 399 TL fiyatlı ve 6 taksit avantajı meyve presi ürünü tam da mevsiminde olduğumuz portakal, mandalina, greyfurt gibi meyveleri sıkmak için sizlerle olacak. Lav markalı meşrubat bardağı, su bardağı ürünleri sırasıyla 37,50 tl ve 34,50 TL fiyatla raflarda olacak. Ölçülü narenciye sıkacağı ise 500 ml olarak 24,50 liradan indirime girecek. Bu hafta 79 tl fiyatta şemsiye yine bim aktüel kataloglarında bulunacak. Fırsatlar arasında lüks kalın tabanlı pelüş terlik ise 49 TL fiyatta yine BİM 9 aralık 2022 kataloğunda sizlerle olacak. Sayfanın son bölümünde ise oyuncaklar var. Yarış pisti, güçlü arabalar, abaküs yazı tahtası, üçlü inşaat araçları seti ve iş kültür hikayeler gibi ürünler indirimli fiyatlarıyla aktüel raflarda olacak.

A101 Hafta Sonu Kataloğu> A101-3-Aralik

BİM haftanın en iyi aktüel ürünlerini yine en düşük fiyatla mahallenize kadar getiriyor. Bu ürünler arasında Polosmart markalı TWS kulaklık 179 TL fiyatla sizleri bekliyor. Çağrı cevaplama ve sonlandırma özelliği bulunan bu ürün bluetooth 5. Sıfır teknolojisiyle çalışıyor. Çok uygun fiyatta olan bu ürün 10 m mesafeye kadar işlevsel olurken uzun kullanım süresiyle de dikkat çekiyor. Aynı markaya ait kablosuz masaüstü şarj ise 89 TL gibi çok uygun bir fiyatta sizlerle oluyor. Ayrıca telefon tablet standı 22,50 tl fiyatta işlerinizi kolaylaştırmaya geliyor. Bim 9 Aralık 2022 kataloglarında Starcom markalı ürünlerde de indirim var. Dijital saat 149 liradan, kablo düzenleyici 19,50 liradan, katlanabilir notebook standı ise 69 liradan satılıyor. Tüm bu ürünlerin dışında pek çok kırtasiye ürünü bim fırsatları içerisinde 9 Aralık Cuma günü müşterisini bekliyor. Bu ürünler için de tükenmez kalem, kırtasiye seti, makas seti, A4 fotokopi kağıdı gibi gerekli eşyalar bulunurken 2023 günlük ajanda 34,50 tl gibi çok uygun fiyatta sizleri bekleyecek.

Aktüel Ürünler ile incelediğiniz ve tüm detaylarına vakıf olduğunuz Bim 9 aralık 2022 aktüel ürünler kataloğu 3 sayfadan oluşan indirim listesini sizlerle buluşturdu. Bu listenin tamamını yine resmi bim internet sitesinde bulabilir, 9 aralık 2022 cuma günü ise bir mağazalarından satın alabilirsiniz. Ürünlere ait stok bilgisi ve diğer tüm detaylara ise resmi Bim internet sitesinden yani bim. com. tr ‘den ulaşabilirsiniz. Daha fazlası için kataloglara göz atın. İndirimli günler dileriz.

BİM 9 Aralık 2022 Katalogları

Bim 9 Aralık 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu Bim Aktüel 9 Aralık Elektronik Ürünler ve Kırtasiye Fırsatları 9 Aralık Bim Aktüel Katlaoğu Züccaciye Ürünleri İndirimleri

Sonraki Sayfa

1 2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 5 Aralık 2022 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 8 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 6 Aralık 2022 | 22:33 .

Aramalar:

“BİM 9 Aralık 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 8 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...