Bim 31 Mayıs kataloglarında büyük fırsatlar sizleri bekliyor. Bim aktüel bu haftada sevenlerinin gönlünü fethetmeye geliyor. Bim 31 Mayıs ürünlerinin incelemesini bu yazımıza sizlerle paylaşacağız. Ayrıca ürün görsellerini de burada bulabilirsiniz. 12 jant bisiklet 139,00 TLolarak bu hafta bim marketlerde olacak. Çocuklar için muhteşem kampanyalara imza atan bim aktüel de daha neler var neler... pilsan 3 tekerlekli ilk bisikleyim 39,90 TL ve paten 89,00 TL olarak satışa sunuluyor. Bu harika kalitedeki ürünler bu fiyata kaçmaz. Bez oyun çadırı 29,90 TL ve Kral şakir lisanslı yapboz 6,90 TL olarak Bim aktüel 31 Mayıs Cuma kataloglarında sizlerle... Lisanslı top 8,50 TL, National geographic kitap serisi 3,95 TL olarak satışa sunuluyor. Bir diğer kampanyalı ürün ise Lisanslı tişört 9,95 TL olarak satılıyor. Bu ürün hem kız hem erkek çocukları için satışta... Ayrıca bu hafta çift taraflı merdiven 89,00 TL'den bim aktüel de olacak. Bu ürünü almak isteyenler 31 Mayıs tarihinden itibaren Bim marketlere uğrayabilir.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Mayıs 2019 tarihinde, BİM Aktüel 31 Mayıs 2019 Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...